Városlista
2026. január 22, csütörtök - Vince

Hírek

2020. November 14. 14:04, szombat | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Esti driftelésnek vetettek véget a rendőrök - VIDEÓ

Esti driftelésnek vetettek véget a rendőrök - VIDEÓ

Gyalog volt kénytelen hazamenni az autó 23 éves sofőrje.

A fővárosi XIII. kerületi rendőrök 2020. november 12-én este járőröztek, amikor 19 óra körül előttük két utcányira egy autó driftelve kikanyarodott a Madarász Viktor utcából a Babér utcára. A járőrök megállították az autót, majd 23 éves sofőrjét elszámoltatták, járművét pedig átvizsgálták – közölte a rendőrség.

A rendőrök az autón több szabálytalan átalakítást találtak, és műszakilag is rossz állapotban volt; nem volt rajta kötelező felelősség biztosítás, gumija szálszakadásos volt, valamint kipufogója és hátsó lámpái nem gyári szerelésűek voltak, és az átalakításokra nem rendelkezett engedéllyel.

A Budapesti Rendőr-főkapitányság XIII. Kerületi Rendőrkapitányság járőrei a gépkocsi forgalmi engedélyét elvették, az autót vezető 23 éves férfi ellen szabálysértési feljelentést tettek. Az autót a rendőrök a helyszínen lezáratták, sofőrje gyalog folytathatta útját.

Címkék: drift, rendőr

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 22. 07:39, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor: a kormány januári rezsistopot vezet be

Januári rezsistopot vezet be a kormány, ez azt jelenti, hogy a januári fűtésnél jelentkező többletfogyasztást, annak költségeit a kormány átvállalja a családoktól - jelentette be a miniszterelnök szerdán a Facebookon.

2026. Január 22. 07:34, csütörtök | Belföld

Adathalászok küldenek csaló e-maileket - figyelmeztet a NAV

A NAV nem küld e-mailt, senki ne dőljön be az adathalászoknak, akik a hét elejétől a NAV nevében küldenek csaló e-maileket - figyelmeztet a Nemzeti Adó- és Vámhivatal szerdai közleményében.

2026. Január 22. 07:32, csütörtök | Belföld

Rendőrség: a Balaton szinte teljes partszakaszán elérte a jégvastagság a biztonságos szintet

A jégvastagság az elmúlt napokban a Balaton szinte teljes partszakaszán elérte vagy meghaladta a biztonságos jégen tartózkodás minimumát - közölte a Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon szerdán.

2026. Január 21. 07:21, szerda | Belföld

Orbán Viktor: amíg Magyarországon nemzeti kormány van, a Mercosur-megállapodást sohasem hagyjuk jóvá

Amíg nemzeti kormány van Magyarországon, addig a Mercosur-megállapodást sohasem hagyjuk jóvá - mondta Orbán Viktor miniszterelnök kedden a Facebookon közzétett videójában.