2024. május 5, vasárnap - Györgyi

2016. Június 20. 13:19, hétfő | Sport
Forrás: MTI-V, Fotó: parizstours.hu

EURO-2016 - Martin Atkinson vezeti a magyar-portugál meccset

Az angol Martin Atkinson vezeti szerdán a magyar labdarúgó-válogatott harmadik, Portugália elleni Európa-bajnoki csoportmérkőzését - derül ki az európai szövetség honlapjáról.

A 45 éves szigetországi bíró eddig egy meccset dirigált az Eb-n, a Németország-Ukrajna (2-0) találkozót.
Atkinson korábban kétszer fújta a sípot a magyar válogatottnak: 2010 szeptemberében a svédek elleni Eb-selejtezőn (0-2), majd 2013 októberében a hollandok elleni, rossz emlékű, 8-1-es vereséggel végződött vb-selejtezőn.
Az első fordulóban Ausztriát 2-0-ra legyőző, majd Izland ellen 1-1-es döntetlent játszó, ezzel csoportelső magyar válogatott szerdán 18 órától lép pályára Portugália ellen Lyonban.

2024. Május 04. 08:35, szombat | Sport

Férfi divízió I/A-vb - Hosszabbításban győzelem az olaszok ellen, szombaton dől el a feljutás

A magyar férfi jégkorong-válogatott hosszabbítás után 3-2-re legyőzte a házigazda olasz csapatot pénteken a bolzanói divízió I/A-világbajnokság negyedik fordulójában.