Hírek
2012. Május 15. 07:20, kedd |
Helyi sport
Forrás: gyorietokc.hu
Ez történt a Moracsa Poklában - VIDEO
A női kézilabda Bajnokok Ligája során először döntött a fináléban az idegenben lőtt több gól, a Podgorica Veszprémben lőtt 27 gólja elegendő volt számukra, hogy a BL történetének 11. győztese a Buducnost legyen.
A Győri Audi ETO hősies kűzdelemben maradt alul riválisával szemben, így a kupa jogelődjét is beleszámítva a 10. magyar ezüstérmet szerezte meg a legrangosabb női klubkézilabda sorozatban (BEK győztes a Vasas 1982-ben és BL győztes a Dunaferr 1999-ben, míg a Vasas négyszer, az FTC háromszor, az Audi ETO kétszer és a Kőbánya Spartacus egyszer tudott döntőt játszani.) Nyíiván nem jelent ezekben a napokban vígaszt, ugyanakkor tény: a BL sorozat egyik legeredményesebb csapata, a dán Viborg története első két Bajnokok Ligája döntőjét is elbukta, majd három fináléban is diadalmaskodott, így reméljük eljön az az időszak, amikor a döntőről készített video összeállítást a lehető legszélesebb mosollyal tudunk majd végig nézni. Ez most még nem abba a kategóriába tartozik.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 05. 07:13, szerda | Belföld
Szentendre térségébe kísérte el a vízszállító honvédeket Forsthoffer Ágnes
2026. Augusztus 05. 07:08, szerda | Helyi
Összefogás: ezek a friss energiatakarékossági intézkedések Győrben
Az országos energiaellátási helyzetre és a rendkívüli hőségre tekintettel Győr számos önkormányzati, közintézményi és állami szervezete összehangolt intézkedéseket vezetett be.
