2024. április 18, csütörtök - Andrea

2013. Február 10. 14:22, vasárnap | Sport
Forrás: MTI

Fed Kupa - Győzelem Hollandia ellen, ötödikek a magyarok

A magyar női teniszválogatott 2-0-ra legyőzte Hollandiát a vasárnapi helyosztón a Fed Kupa euro-afrikai zónájának izraeli tornáján, így az ötödik helyen zárt.

A eilati viadal honlapja szerint az 5-8. helyért zajló párharc nyitányán a világranglista 340. helyén álló Jani Réka-Luca 1 óra 43 perces, háromszettes csatában verte a WTA-rangsorban 236. Bibiane Schoofsot. A folytatásban Babos Tímea (79.) alig egy órát töltött a pályán, és mindössze öt játékot engedélyezett Richel Hogenkampnak (201.). Az immár tét nélküli párosmeccset nem játszották le.

A magyar csapat a 16 csapatos torna ötödik helyén végzett, holtversenyben a házigazdákkal.

"A bravúr sajnos elmaradt tegnap az angolok ellen, de jól látható volt, hogy helyünk van a legjobbak között. Egy-két éven belül feljuthat ez a csapat a Világcsoport II-be" - összegezte a tornán látottakat az MTI-nek Barátosi Levente szövetségi kapitány.

Párizs 2024 - Száz nappal a rajt előtt már 150 kvótája van Magyarországnak

Már százötven kvótája van a magyar csapatnak, mely összességében közel kétszáz fős lehet

2024. Április 16. 21:49, kedd | Sport

Csak századmásodpercekre az első helytől

Gender Tamás Junior 2024. 04. 10-13. között Franciaországban, Champions of the Future (RGMMC) bajnokság keretein belül, Val d\'Argenton-ban a Circuit de karting du Val d\'Argenton-on versenyzett.

2024. Április 16. 10:14, kedd | Sport

Bronzérem az Euro Trophy-n

Beszélgetés a nem kicsit boldog Szabó Bende gokartversenyzővel az Euro Trophy után.

2024. Április 13. 06:00, szombat | Sport

Sós Csaba: Milák egyedi utat jár, de jóval előrébb tart, mint amire számítani lehetett

A szövetségi kapitány szerint Milák Kristóf egyedi utat jár be, és az úszók pénteken zárult országos bajnokságán jobban teljesített, mint amire ő számított.