Városlista
2026. április 26, vasárnap - Ervin

Hírek

2010. Július 02. 14:49, péntek | Bulvár
Forrás: Story Online

Felakasztotta magát a jóképű színész

Felakasztotta magát a jóképű színész

Nem akarta látni, ahogy rákos apja meghal, ezért kioltotta saját életét Korea egyik legismertebb fiatal sztárja.

Szörnyű tragédia rázta meg Ázsiát. A Japánban és Koreában is rendkívüli népszerűségnek örvendő Yong-ha Park ugyanis öngyilkosságot követett el. A mindössze harminchárom éves énekes-színész saját otthonában kötötte fel magát mobiltelefonja töltőjével. A holttestére az anyja talált rá tegnap hajnalban. A rendőrség azonnal kizárta az idegenkezűséget, bár nem találtak búcsúlevelet. Park azonban hónapok óta komoly depresszióval küzdött, végső stádiumban lévő rákos apja miatt. Az egyetlen megoldás pedig az volt számára, hogy hamarabb menjen el, mint szeretett apukája, így nem kellett végignéznie a halálát.


Yong-ha tiniként robbant be a Távol-Kelet sztárvilágába, a Téli szonáta című sorozattal, amit több másik tévés szerep követett. Majd énekesként is kipróbálta magát, amitől csak tovább emelkedett a csillaga. Négy albumot is kiadott, amik mind-mind aranylemezek lettek Japánban és Koreában is. Bár élete első slágeréről, az All In című széria főcímdaláról sokáig nem is tudta senki, hogy ki énekli, és így kúszott fel a helyi slágerlisták élére. Emellett népszerű modell is volt, köszönhetően kivételesen szép arcvonásainak.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 24. 17:00, péntek | Bulvár

Május 8-án rendezik meg a Magyar Fagylalt Napját

Május 8-án rendezik meg a Magyar Fagylalt Napját, amelyhez a tervek szerint mintegy háromszáz cukrászda és fagylaltozó csatlakozik országszerte.

2026. Április 08. 18:00, szerda | Bulvár

Elhunyt Czigány György

Április 6-án 94 éves korában elhunyt Czigány György József Attila- és Erkel Ferenc-díjas költő, író, újságíró, érdemes művész, a Magyar Rádió népszerű Ki nyer ma? című műsorának alapító műsorvezetője

2026. Március 30. 14:00, hétfő | Bulvár

Putyin: Oroszország kész ismét olimpiát rendezni

Oroszország készen áll rá, hogy újra otthont adjon egy olimpiának - közölte Vlagyimir Putyin elnök az Orosz Olimpiai Bizottsághoz a testület megalapításának 115. évfordulójára intézett üdvözlő üzenetében.