Hírek
2026. Augusztus 04. 08:07, kedd | Helyi
Felpezsdült az albérletpiac Győrben
Túl vannak az izgalmakon a leendő egyetemisták – legalábbis, ami a ponthatárokat illeti. A neheze ugyanis sokaknak csak most kezdődik: lakást kell találni szeptemberig.
Győrben az eredmények kihirdetése után szinte azonnal felrobbant az albérletpiac. A téli és tavaszi pangást óriási roham váltotta fel, az ingatlanközvetítők szerint a bérlők most szinte mindent azonnal kivennének. A legkelendőbbek továbbra is a másfél-két szobás panellakások, de a nagy kereslet miatt sokaknak mélyen a zsebébe kell nyúlnia.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 15. 08:22, szombat | Helyi
Véradásra hívják az embereket a hosszú hétvége előtt
Véradásra hívja a lakosságot a hosszú hétvége előtt az Országos Vérellátó Szolgálat és Magyar Vöröskereszt. A két szervezet kiemelte: a jövő heti rövid munkahét miatt különösen számítanak a véradókra az ünnepnap előtt.
2026. Augusztus 15. 08:03, szombat | Helyi
Régiségvásár lesz vasárnap
Jön a régiségvásár augusztus 16-án, ami azt is jelenti, hogy szombaton el kell hagyni a Tarcsay utcai parkolót.
2026. Augusztus 15. 07:04, szombat | Helyi
Nagytakarítás volt a Balassi Bálint utcai játszótéren
Több szervezet összefogásának köszönhetően ismét rend és tisztaság várja a családokat a gyárvárosi játszótéren.
2026. Augusztus 14. 08:25, péntek | Helyi
Magyarország a fotóriporterek szemével: megnyílt a 44. Magyar Sajtófotókiállítás
Megnyílt a 44. Magyar Sajtófotókiállítás szabadtéri tárlata a győri Városház téren.
