Hírek
2010. Május 09. 07:43, vasárnap |
Kék hírek
Forrás: Független Hírügynökség
Férje verte agyon a magyar golfozónőt
Az éjszaka megtörtént a soron kívüli boncolása annak a golfozónőnek, akit csütörtökön találtak holtan Budapesten, I. kerületi lakásában. A Budapesti Rendőr-főkapitányság az érintettek neveinek említése nélkül pénteken közölte,
A nő holttestét csütörtökön találták meg egy I. kerületi lakásban. A holttestet azután találták meg, hogy egy férfi - az áldozat férje - öngyilkos akart lenni egy Balaton-parti településen. Az 50 éves férfit kórházba vitték, Veszprémbe, ott pedig elmondta, hogy mit tett a feleségével.
A rendőrök ezután mentek ki a férfi által említett lakásba, ahol megtalálták a felsége holttestét. Az eddigi adatok alapján a házaspár veszekedett valamin és közben a férfi olyan súlyosan megverte a nőt, hogy az meghalt. A rendőrség szerint az éjszaka soron kívül végrehajtott boncolás alátámasztotta a férfi által elmondottakat. A férfit emberöléssel gyanúsítják és indítványozták előzetes letartóztatását is.
Forrás: Független Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 18. 16:00, szerda | Kék hírek
Felszámolták a budakeszi droglabort
Magyar–lengyel nyomozók együtt csaptak le arra a kábítószert előállító csapatra, akik a budapesti éjszakában árusították illegális szereiket.
2026. Február 15. 13:00, vasárnap | Kék hírek
Leragasztotta a síró gyermek száját egy bölcsődei nevelő
Az Érdi Járási Ügyészség kiskorú veszélyeztetésének bűntette és más bűncselekmények miatt emelt vádat egy bölcsődei nevelőnővel szemben, aki két kisgyereket bántalmazott.
2026. Február 15. 08:42, vasárnap | Kék hírek
Egy Aston Martinnal okozott halálos balesetet Győrben
A Győri Rendőrkapitányság büntetőeljárást indított a 33 éves sofőr ellen.
2026. Február 14. 15:00, szombat | Kék hírek
Marihuánát rejtett az egzotikus édesség
Thaiföldről rendelte a csomagot a vietnámi férfi, a kézbesítővel együtt kopogtattak a rendőrök.
