Hírek
2011. Augusztus 30. 18:00, kedd |
Helyi
Forrás: MRFK Győr
Fiatal kerékpáros lányt sodort el a szerelvény vezetője….
Augusztus 30-án, délelőtt 09.00 órakor a 83-as főúton közlekedett Győr felől Tét irányába egy ismeretlen rendszámú nyerges vontató.
A kajárpéci elágazó közelében, a záróvonal ellenére az előtte haladó 17 éves kerékpáros lány előzésébe kezdett. A szemből érkező forgalom miatt járművét jobbra kormányozta, melynek során annak hátsó részével a fiatal lányt elsodorta. A kerékpáros elesett, a balesetben könnyű sérüléseket szenvedett.
A szerelvény vezetője megállt, a mentők kiérkezéséig a helyszínen maradt, majd adatai hátrahagyása nélkül hirtelen elhajtott.
A rendőrség szemtanúk jelentkezését várja. Kéri, hogy akik a balesettel kapcsolatban érdemi információval rendelkezik, tegyen bejelentést személyesen a Győri Rendőrkapitányságon – Győr, Zrínyi út 54. –, hivatali időben a 96/520-092; 96/520-094; vagy az ügyeleti 107 telefonszámon.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 05. 08:19, péntek | Helyi
UNI Győri Úszó SE: kiváló eredmények a CECJM 2025 válogatott viadalon
„A CECJM 2025 válogatott versenyen egyesületünket nagy megtiszteltetés érte: két úszónk, Zámbó Anna Villő és Bergendi Gellért is bekerült a magyar válogatottba.
2025. December 05. 08:07, péntek | Helyi
Lámpát, zebrát kap Győrújfalun a veszélyes csomópont
Régi problémája oldódik meg hamarosan Győrújfalunak és a szigetközi főút használóinak: a Fő téri csomóponthoz jelzőlámpát helyeznek, így hamarosan gyalogátkelőhely is épülhet a forgalmas kereszteződésben.
2025. December 05. 07:07, péntek | Helyi
Négy győri városrészben is elindul az Adventi Ablakvadászat
Különleges fénybe öltözik Ménfőcsanak, Gyárváros, Győrszentiván és Kismegyer.
2025. December 04. 08:31, csütörtök | Helyi
Adventi Jótékonysági Faház: 19 szervezetet támogathatunk
A város egyik legszebb adventi hagyományát idén is nagy érdeklődés övezi:
