Hírek
2012. Augusztus 31. 19:00, péntek |
PR
Forrás: PR - KN-Dental
Fogászati kezelések altatásban
Leküzdhetetlen félelem fogja el, ha fogorvoshoz kell mennie? A fájdalomtól való rettegés tartja vissza attól, hogy elvégeztesse a szükséges kezeléseket?
Leküzdhetetlen félelem fogja el, ha fogorvoshoz kell mennie? A fájdalomtól való rettegés tartja vissza attól, hogy elvégeztesse a szükséges kezeléseket? Higgye el, mi megértjük! Éppen azért a KN-Dental lehetőséget nyújt arra, hogy éber altatásban viselje el a beavatkozásokat. Tájékozódjon ennek menetéről és higgye el: mindenre van megoldás!
Mikor ajánljuk?
- A fogászati kezeléstől való extrém félelem esetén.
- Ha ön sokszor küzd öklendezéssel, hányingerrel a fogászati kezelések során.

Mit érdemes tudni az éber altatásról?
Rendelőnkben a szedálást aniszteziológus végzi, aki a beavatkozás előtt egy kérdőív kitöltésével felméri az Ön állapotát, és ha ezt megfelelőnek tartja, elvégzi a beavatkozást. A megfelelően előkészített szedáció teljesen veszélytelen.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 20. 19:49, kedd | PR
A hüvely Candida tünetei: ezek a jól felismerhető jelek!
A Candida albicans nevű élesztőgomba elszaporodása a hüvelyben olyan tünetegyüttest hoz létre, amelyet a nők többsége legalább egyszer élete során megtapasztal.
2026. Január 16. 10:00, péntek | PR
Amikor a pénzügyek élménnyé válnak az iskolában
egy hajdúszoboszlói tanítónő tapasztalatai
2025. December 29. 09:43, hétfő | PR
Streaming, net, appok – apró havidíjak, nagy végösszeg
a digitális rezsi egyre komolyabb tétel a családi kasszában
2025. December 27. 11:39, szombat | PR
Átalakul a digitális ökoszisztéma: az AI a keresés mellé lép, nem a helyére
a beszélgetésalapú internet kora jön, a bankolásban is új elvárásokat hoz
