Hírek
2010. Május 30. 16:00, vasárnap |
Helyi
Forrás: OMSZ
Folytatódik a májusi ősz! jabb lehűlés és nagy mennyiségű csapadék várható
Vasárnaptól fokozatosan, hétfőtől pedig ismét elromlik az idő. Viharos szél, felhőszakadás, jégeső is várható, és újab elöntések veszélyeztethetik Győr-Mos
Ez heves záporok, zivatarok formájában jelentkezik, viharos, helyenként 100-120 kilométeres széllükésekkel kísérve. Estére előre láthatólag lecsendesedik az idő, de kitart a borús idő. Keddtől péntekig sok felhő lesz a megye felett, változékony, a sokéves átlagnál sokkal hűvösebb idő lesz.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 25. 08:23, szerda | Helyi
„A célom és az álmom változatlan maradt: játszani a magyar válogatottban”
Fodor Csenge magyar válogatott kézilabdázó, a Győri Audi ETO KC játékosa reagált Golovin Vlagyimir szavaira. Közleményét változtatás nélkül közöljük:
2026. Február 25. 08:07, szerda | Helyi
Másodszor is távol maradt a Fidesz a közgyűléstől, győriek töltötték meg a dísztermet
Hétfő kora este Pintér Bence polgármester bejelentette, hogy jövő hétfőn ismét megpróbálják elfogadni Győr költségvetését,
2026. Február 25. 07:07, szerda | Helyi
Már a MÁV+ alkalmazásban is elérhetők a győri helyi bérletek (VIDEÓ)
Újabb fejlesztéssel bővült a MÁV+ alkalmazás: már a győri helyi közlekedésben használható bérletek is megvásárolhatók az applikációban.
2026. Február 24. 08:23, kedd | Helyi
Handball Planet: több győri játékost is jelöltek az év csapatába
Fodor Csenge és az Európa-bajnoki bronzérmes Győri-Lukács Viktória is jelölt saját posztján az év csapatába a Handball Planet kézilabdás szakportálnál.

