2024. április 25, csütörtök - Márk

2013. November 22. 08:04, péntek | Helyi sport
Forrás: MTI

Futsal Európa Kupa - Vereséggel kezdett a Győr

A Rába ETO 6-1-es vereséget szenvedett a házigazda portugál Sporting együtteséből a futsal Európa Kupa elit köre Lisszabonban zajló négyes tornájának csütörtöki első mérkőzésén.

Európa Kupa, elitkör, Lisszabon, 1. forduló:
Sporting (portugál)-Rába ETO 6-1 (3-0)
--------------------------------------
gólszerzők: Marcelinho (5.), Pedro Cary (11.), Divanei (15.), Alex (25., 34.), Déo (37.), illetve Harnisch (32.)

a csoport másik mérkőzésén:
Araz Naxcivan (azeri)-Eindhoven (holland) 6-3 (3-2)

A négyes döntőbe a csoportgyőztes jut be.

Egy lépésre a bajnoki döntőtől a Serco Uni-Győr

Győzelemmel kezdte az elődöntőt a Serco-Uni Győr a női kosárlabda bajnokságban. Cziczás László csapatától így már csak egy lépésre a bajnoki döntő.

2024. Április 25. 08:13, csütörtök | Sport

A végén fordított a Fradi, döntőbe jutott a Magyar Kupában

A már bajnok Ferencváros jutott másodikként a labdarúgó MOL Magyar Kupa fináléjába, mivel szerdán hátrányból fordítva 2-1-re legyőzte a másodosztályban éllovas Nyíregyházát, Balmazújvárosban.

2024. Április 25. 08:13, csütörtök | Helyi

Navracsics Tibor: Átlagon felül teljesít a gazdaság térségünkben

Átlagon felül teljesít a nemzeti össztermék előállításában Győr-Moson-Sopron vármegye – erről a területfejlesztési miniszter beszélt Győrben.

2024. Április 25. 08:02, csütörtök | Sport

Második helyen zárt Benyó Máté Nyirádon

A szezonnyitó máriapócsi győzelem után Nyirádon a második helyet szerezte meg a Korda Racing csapatában versenyző Benyó Máté, Kovács Sámuel a dobogó legfelső fokára állhatott.