Hírek
2017. November 23. 08:20, csütörtök | Helyi sport
Futsal Kupa - A Győr vereséggel indított!

A házigazda Rába ETO 3-2-re kikapott a fehérorosz Sztalica Minszk csapatától az Futsal Kupa elitkörének első, szerdai fordulójában.
A magyar bajnoki címvédő győriek gólját a spanyol Alejandro Constantino Vinas és a portugál Fabio Aguiar szerezte.
A csoport győztese jut a sorozat négyes döntőjébe.
UEFA Futsal Cup, elitkör, C csoport, Győr:
1. forduló:
Luparense (olasz)-MFK Prodekszim (ukrán) 3-1 (1-0)
Rába ETO-Sztalica Minszk (fehérorosz) 2-3 (0-0)
A további program:
csütörtök:
Sztalica Minszk-Luparense 17.00
Rába ETO-MFK Prodekszim 19.30
szombat:
MFK Prodekszim-Sztalica Minszk 15.30
Luparense-Rába ETO 18.00
Forrás: MTI
Fotó: eto.hu
Ezek érdekelhetnek még
2021. Április 20. 06:00, kedd | Belföld
Már minden harmadik magyar megkapta az első védőoltást
Már minden harmadik magyar ember megkapta az első védőoltását - közölte az országos tisztifőorvos az operatív törzs hétfői, online sajtótájékoztatóján.
2021. Április 20. 05:00, kedd | Belföld
Emlékműsorral tiszteleg Törőcsik Mari előtt a Nemzeti Színház
Emlékműsorral tiszteleg a Nemzeti Színház a pénteken elhunyt Törőcsik Mari előtt - tudatta a teátrum hétfőn az MTI-vel.
2021. Április 20. 05:00, kedd | Belföld
Vádat emeltek Szilágyi István fia ellen a színművész megölése miatt
Vádat emeltek a tavaly májusban megölt színművész fia ellen, aki különös kegyetlenséggel végzett édesapjával - közölte a fővárosi főügyész hétfőn az MTI-vel.
2021. Április 19. 18:12, hétfő | Belföld
Országszerte zivatarra figyelmeztetnek
Zivatarveszély miatt az egész országra elsőfokú figyelmeztetést adott ki keddre az Országos Meteorológiai Szolgálat.