Hírek
2017. Október 02. 10:00, hétfő | Sport
Gálaelőadással búcsúzott Honti Kata - kosárlabda
Visszavonult az aktív játéktól a soproniak női kosárlabda kiválósága.
A Sopron Basket - BEAC- Újbuda NB I-es női kosárlabda mérkőzés előtt felvonták a bajnoki és kupagyőztes zászlót a Novomatic-aréna légterébe, majd Honti Katát búcsúztatták korábbi edzői, játékostársai.

Jutalmazták az előző évad legjobb játékosát is a csapatnál, a díjat Turner Yvonne érdemelte ki.
A soproniak könnyed, fölényes győzelemmel kezdték a bajnokságot, s a nyitányon a csapat minden játékosa szerzett kosarat.
Eredmény:
Sopron Basket - BEAC- Újbuda: 102-42
Forrás: kisalfold.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 20. 10:00, péntek | Sport
Bajnokok Ligája - Szoboszlai Dominik: a PSG ellen is bármire képesek lehetünk
2026. Március 19. 10:00, csütörtök | Sport
Bajnokok Ligája - Szoboszlai góllal járult hozzá a Liverpool továbbjutásához
Szoboszlai Dominikkal és Kerkez Milossal a kezdőcsapatban a Liverpool FC hazai pályán 4-0-ra legyőzte a Galatasarayt a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének szerdai visszavágóján, ezzel továbbjutott.
2026. Március 19. 08:00, csütörtök | Sport
Európa-liga - Négygólos bragai vereséggel búcsúzott a Ferencváros
A Ferencváros labdarúgócsapata 4-0-s vereséget szenvedett szerdán a Braga vendégeként az Európa-liga nyolcaddöntőjének visszavágóján, így 4-2-es összesítéssel elveszítette a párharcot és nem jutott a legjobb nyolc közé.
2026. Március 19. 07:30, csütörtök | Sport
Csalás - Értesítés közlekedési bírságról üzenetben
Bedőlt neki? Nem kellett volna, a rendőrség nem így kommunikál!
