Hírek
2014. Március 06. 11:04, csütörtök |
Bulvár
Forrás: ujasz.hu
Gáspárék úgy ordibáltak, hogy az összes szomszéd kirohant
Megrongálták a showman autóját.
„Vigyázz Gáspár” – ez a festékkel fújt felirat díszelgett Gáspár Győző autóján, mely minden bizonnyal az egyik rosszakarójának a műve. A showmant láthattuk már a képernyőkön paprikás hangulatban, ám amit most rendezett, arra az utcabeliek még nagyon sokáig emlékezni fognak.
Senki sem tudja, pontosan mi áll az autórongálás hátterében, Győzinek is csak sejtései vannak.
– Undorító dolognak tartom, hogy egyesek a féreg kategóriába tartoznak, nem mernek a szemembe nézni, inkább másodszor megrongálják az autómat! Azt gondolják, hogy nem tudom, hogy ők csinálják, pedig tudom, hogy kik csinálják.
Jó tett helyébe jót ne várjál, csak adj kölcsön pénzt és ez a hála! Vigyázz Gáspár felirattal ijesztgetnek. Vasárnap hajnalban meg megkarcolják az autómat. Szerintem ez nagyon gyerekes de a Jóisten majd megveri őket! Ámen! – fakadt ki a Facebookon az Édes Élet sztárja.
Győzike még a Facebook-oldalára is posztolta a fotót ingerültségében, melyre érdekes kommentek érkeztek. Dömsödi Gábor szerint például ez az egész csak reklámfogás.
– Győző! Zseniális reklámszakember vagy. Telefirkáltad az autót, a gyártó cég meg kattintásszámra fizet! Mindig is felnéztem Rád – írta gúnyosan a tévés.
Az Új Ász kiderítette, az eset akkor történt, amikor a Muzsika TV vezető arcánál, Sihell Ferry stúdiójában rögzítette Gáspár Zsolti a legújabb dalát, ahová Bea és Győző is elkísérték az újdonsült énekest.
– A felvétel alatt kapott egy rejtélyes telefont Győző. Valaki ordenáré hangon azt mondta neki: „Az autó még csak a kezdet!”. Ő már biztos megszokta, hogy állandóan bosszantják a kritikusai, ezért próbálta titkolni előttünk a rosszkedvét, de látszott rajta, hogy ideges. Nem sokkal a különös hívás után kirohantak az utcára, hogy megnézzék, rendben van-e a kocsi, és akkor szembesültek a rongálással – kezdte lapunknak a Dallamokon át műsorvezetője.
– Olyan ordibálást csinált Győző és Bea, hogy az összes szomszéd kirohant a hangzavarra. Nem tudták az emberek, mi történt. Mindenki kérdezősködve, kétségbeesetten bámult ki az ablakon, futott ki az utcára. Nagyon sajnáltam őket! Nem értették, miért volt szükség erre a károkozásra – tette hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 04. 17:00, hétfő | Bulvár
Manga-napot tart a Néprajzi Múzeum
A Néprajzi Múzeum május 9-én egész napos programsorozattal kapcsolódik a Manga - Hokuszai - Manga kiállításhoz.
2026. Április 30. 15:00, csütörtök | Bulvár
Sziget - Újra lesz mínusz egyedik és nulladik nap
Mások mellett Skrillex, a Bring Me The Horizon, a Florence + The Machine, Zara Larsson és Lewis Capaldi is fellép az idei Sziget fesztiválon.
2026. Április 29. 15:00, szerda | Bulvár
Idén is számos világsztár ad koncertet a Paloznaki Jazzpikniken
Idén is számos világsztár, köztük Rick Astley, a Matt Bianco, az Earth, Wind & Fire Experience, Gregory Porter és Ella Eyre ad koncertet az immár 14. Paloznaki Jazzpikniken augusztus 6-tól 8-ig.
2026. Április 27. 07:40, hétfő | Bulvár
A Guardian értesülése szerint Bécsből magángépek szállítják el az Orbán-kormány alatt meggazdagodottak vagyonát
Folyamatosan szállnak fel Bécsből olyan magánrepülőgépek, amelyek állítólag az Orbán-kormány idején meggazdagodottak vagyonát szállítják
