Hírek
2025. Február 24. 07:41, hétfő |
Belföld
Forrás: MTI
Gázolás miatt késhetnek a vonatok a Keleti pályaudvaron és a balatoni vonalakon
Gázolás miatt késésekre kell számítani a Keleti pályaudvarra érkező, illetve onnan induló vonatok közlekedésében, valamint a balatoni vasútvonalakon is hétfő reggel.
A Mávinform a Facebook-oldalán azt írta, a Keleti pályaudvarról 4.50-kor Nagykátára indult S60-as vonat Budapesten, a Salgótarjáni utcai felüljáró közelében elütött egy embert. A baleseti helyszínelés miatt a reggeli órákban a Keleti pályaudvarra érkező, illetve onnan induló járatok közlekedésében késések, járatkimaradások előfordulhatnak.
Baleset miatt nőhet az eljutási idő a balatoni vasútvonalakon is. Székesfehérvár és Szabadbattyán között szünetel a vonatközlekedés, pótlóbuszt szervez a vasúttársaság. A katasztrófavédelem az MTI-t arról tájékoztatta, hogy elgázolt egy embert egy vonat Székesfehérváron, a Maroshegy megálló közelében. A helyszínre a vármegyeszékhely hivatásos tűzoltói vonultak ki. A helyszínen vannak a társhatóságok is.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 04. 09:00, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: egyértelmű, hogy kinek a győzelmével fog végződni az ukrajnai háború
Egyértelmű, hogy kinek a győzelmével fog végződni az ukrajnai háború, ezért Brüsszelnek teljesen felesleges eurómilliárdokat elégetnie, hiszen ezzel csak meghosszabbítják az öldöklést

