Hírek
2016. December 22. 15:33, csütörtök |
Belföld
Forrás: police.hu
Gyanús csomag miatt lezárták a főváros egyik legforgalmasabb pontját
Egy gazdátlan csomag átvizsgálása miatt a rendőrök lezárják a Teréz körút Podmaniczky út és Váci út közötti szakaszát teljes szélességében csütörtök délután.
Egy gazdátlan csomagot találtak december 22-én 13 óra 30 perckor Budapesten a Nyugati téri gyorsétterem bejáratának közelében. A csomag átvizsgálását a Készenléti Rendőrség tűzszerészei megkezdték. Az intézkedés időtartamára a gyorsétterem vendégeinek el kellett hagyniuk az épületet, a rendőrök lezárják továbbá a Teréz körút Podmaniczky út és Váci út közötti szakaszát teljes szélességében, körülbelül 150 méter hosszan.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 10. 15:00, vasárnap | Belföld
A Roszatom-vezér Paks-2 építésének felgyorsításában bízik
A Roszatom vezérigazgatója bízik abban, hogy felgyorsítják a Paks-2 atomerőmű építését. Alekszej Lihacsov újságíróknak nyilatkozva beszélt erről szombaton Moszkvában.
2026. Május 10. 12:00, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: nem uralkodni fogok Magyarországon, szolgálni fogom a hazámat
Nem uralkodni fogok Magyarországon, szolgálni fogom a hazámat - jelentette ki miniszterelnökké választása után Magyar Péter az Országgyűlés alakuló ülésén szombaton.
