Hírek
2012. Február 25. 11:40, szombat |
Helyi
Forrás: Nyugathír
Győr díszpolgára lesz Palotai Károly volt olimpiai bajnok labdarúgó
Három díszpolgári címet ítélt oda pénteken, zárt ülésen Győr közgyűlése.
Március 15-én Gasztonyi László, a Vill-Korr Kft. ügyvezetője, Palotai Károly olimpiai bajnok labdarúgó, nemzetközi játékvezető, valamint a Széchenyi István Egyetem képviselője veheti át az elismerést.
Szavaztak a Pro Urbe Győr elismerés idei díjazottjairól is. Az elismerést az Első Győri Lions Clubnak, a Lurkó Győri Kórház Gyermekosztályért Alapítványnak, valamint Matusz Károlynak ítélték oda, aki nyugdíjba vonulásáig négy évtizeden át volt a Magyar Távirati Iroda térségi fotóriportere.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 05. 08:19, péntek | Helyi
UNI Győri Úszó SE: kiváló eredmények a CECJM 2025 válogatott viadalon
„A CECJM 2025 válogatott versenyen egyesületünket nagy megtiszteltetés érte: két úszónk, Zámbó Anna Villő és Bergendi Gellért is bekerült a magyar válogatottba.
2025. December 05. 08:07, péntek | Helyi
Lámpát, zebrát kap Győrújfalun a veszélyes csomópont
Régi problémája oldódik meg hamarosan Győrújfalunak és a szigetközi főút használóinak: a Fő téri csomóponthoz jelzőlámpát helyeznek, így hamarosan gyalogátkelőhely is épülhet a forgalmas kereszteződésben.
2025. December 05. 07:07, péntek | Helyi
Négy győri városrészben is elindul az Adventi Ablakvadászat
Különleges fénybe öltözik Ménfőcsanak, Gyárváros, Győrszentiván és Kismegyer.
2025. December 04. 08:31, csütörtök | Helyi
Adventi Jótékonysági Faház: 19 szervezetet támogathatunk
A város egyik legszebb adventi hagyományát idén is nagy érdeklődés övezi:
