Hírek
2011. Október 14. 17:00, péntek |
Helyi
Forrás: Győrplusz.hu
Győr városrehabilitációjának támogatásáról döntött a kormány
Több mint százmilliárd forint értékben döntött vidéki nagyberuházások támogatásáról a kabinet, köztük a győri városrehabilitációról is.
A ma délelőtti kormánydöntés Győr esetében Újvárost érinti- mondta lapunk érdeklődésére Fekete Dávid. A képviselő kifejtette: „Nagyon örülünk annak, hogy ez a városrész is profitálhat az uniós és állami forrásokból.”
Fekete Dávid azt ígérte, a részletekről Borkai Zsolt polgármesterrel közösen jövő hét elején számolnak be.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 05. 08:18, kedd | Helyi
Női kézilabda BL – A későbbi elődöntőt játssza a Győr
A címvédő Győri Audi ETO KC a későbbi elődöntőt játssza a francia Brest Bretagne csapatával június 6-án a női kézilabda Bajnokok Ligája budapesti négyes döntőjében.
2026. Május 05. 08:05, kedd | Helyi
Pintér Bence: „Nem lennék az ügylet mögött állók helyében”
Újabb fejleményről számolt be Pintér Bence polgármester a belvárosi Vaskakas Taverna és Schäffer-ház épületegyüttesének vitatott visszavásárlási ügyében.
2026. Május 05. 07:04, kedd | Helyi
Palántaszezon a győri piactereken
Megkezdődött a palántaszezon Győrben, így a vásárlók ismét bőséges kínálatból válogathatnak a város piacterein.
2026. Május 04. 08:25, hétfő | Helyi
Kifestették és kitakarították a gyalogos aluljárót
Apró lépésekkel, de legalább elindult a folyamat – írta Kósa Roland alpolgármester.
