Hírek
2011. December 22. 09:40, csütörtök |
Helyi
Forrás: MRFK Győr
Győrben fogták el a budapesti drogszállítót
2011. december 21-én, szerdán kora délután a Készenléti Rendőrség járőrei Győrszentivánon, a Lehel Ferenc utcában ellenőrzés alá vontak egy Audi 100-as személygépkocsit.
A járműben megközelítőleg 1.200 gramm marihuánát, valamint nagy mennyiségű készpénzt találtak a járőrök.
A vizsgálat során megállapítást nyert, hogy az autó 30 éves budapesti tulajdonosa egy győri, 25 éves dealernek szállította a drogot, melynek hatóanyag tartalmát a rendőrség szakértő bevonásával vizsgálja. A járőrök épp akkor érték tetten a két férfit, mikor az „anyag” és a „vételár” átadás-átvétele megtörtént.
A bűnjeleket a rendőrök a helyszínen lefoglalták. A két férfival szemben a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság bűnügyi osztálya visszaélés kábítószerrel bűncselekmény megalapozott gyanúja miatt folytatja az eljárást.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 04. 08:25, hétfő | Helyi
Kifestették és kitakarították a gyalogos aluljárót
Apró lépésekkel, de legalább elindult a folyamat – írta Kósa Roland alpolgármester.
2026. Május 04. 08:09, hétfő | Helyi
Fekete Dávid reagált a nyomozásokra és a Győr-Szol-ügyre
„A következő hetekben, hónapokban politikai ellenfeleink sokszor fogják a nevemet nyomozásokkal kapcsolatba hozni és hamis kontextusba helyezni” – írta a politikus a Facebook-oldalán.
2026. Május 04. 07:08, hétfő | Helyi
A 4iG SDT EGY-nek 32 970 darab Rába-részvényt ajánlottak fel
A 4iG Nyrt. leányvállalatának, a 4iG SDT EGY Zrt.-nek 32 970 darab Rába-részvényt ajánlottak fel megvételre a Rába Nyrt. törzsrészvényeire kötelezően tett nyilvános vételi ajánlatára
2026. Május 03. 08:22, vasárnap | Helyi
Talmácsi és az egyetem közös fejlesztése győzelmet hozott
A motorsportban egyre elterjedtebb az az ergonómiai tankszárny, amelyet Talmácsi Gábor világbajnokhoz kötődő vállalkozás a Széchenyi István Egyetem közösen fejlesztett.
