Városlista
2026. március 21, szombat - Benedek, Bence, Miklós

Hírek

2018. Március 17. 07:07, szombat | Helyi sport
Forrás: mti

Győrben rendezik jövőre a női kézilabda junior Európa-bajnokságot

Győrben rendezik jövőre a női kézilabda junior Európa-bajnokságot

Az Európai Kézilabda Szövetség pénteki döntése értelmében Győrben rendezik jövőre a női junior (U19-es) Európa-bajnokságot.

A magyar szövetség (MKSZ) honlapjának tájékoztatása szerint a tornára július 11. és 21. között kerül sor az Audi Arénában és a Magvassy Mihály Sportcsarnokban.

"Fontos számunkra, hogy minden évben mindenki számára a kézilabda otthona legyen Magyarország, és minél több csúcseseménynek adhassunk otthont, nem lesz ez másként jövőre sem" - nyilatkozta Novák András főtitkár. Emlékeztetett, hogy idén - sorozatban ötödször - Budapest ad otthont a női Bajnokok Ligája négyes döntőjének, júliusban pedig Budapesten lesz a női U20-as világbajnokság.

A főtitkár hozzátette, a jövő nyáron pályára lépő korosztály tavaly - szintén Győrben - megnyerte az Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivált, majd bronzérmes lett az U17-es Európa-bajnokságon.

Fotó:sportfaktor.hu

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 21. 18:00, szombat | Bulvár

Sziget - Skepta, Jorja Smith, Peggy Gou, Natasha Bedingfield, Sigrid, a Soulwax is jön

Huszonöt országból érkező csaknem félszáz fellépő nevét jelentették be pénteken a Sziget fesztivál szervezői. A listán szerepel Skepta, Jorja Smith, Peggy Gou, Natasha Bedingfield, Sigrid és a Soulwax is.

2026. Március 21. 14:00, szombat | Külföld

Donald Trump: az Egyesült Államok katonai értelemben már győzött

Donald Trump amerikai elnök szerint az iráni konfliktust katonai értelemben már megnyerte az Egyesült Államok, a NATO szövetségesek pedig nem akartak csatlakozni az iráni atomfenyegetés kiiktatásához.

2026. Március 21. 13:00, szombat | Belföld

NVI: országos informatikai próbák segítik a választás előkészítését

Valamennyi helyi választási iroda bevonásával országos informatikai és igazgatási próbákat tart a Nemzeti Választási Iroda (NVI) az áprilisi országgyűlési választás előkészítése érdekében - közölte az NVI a honlapján pénteken.

2026. Március 21. 11:00, szombat | Belföld

Szijjártó Péter: nem küldünk magyar katonákat a Közel-Keletre

Gulyás Gergely bizonytalan volt a kérdésben, Trump kérésére ő megfontolná a dolgot.