2020. január 25, szombat - Pál

2019. Július 29. 07:05, hétfő | Helyi sport

Győriek aranyérme a maratoni kajak-kenu EB utolsó versenynapján

Egy magyar arany- és két ezüstérem született a franciaországi Decize-ben rendezett maratoni kajak-kenu Európa-bajnokság utolsó, vasárnapi versenynapján.

A női kajakozók páros versenyszámában a győri Csay Renáta és Czéllai-Vörös Zsófia a rajtnál egy kisebb probléma miatt mintegy 50 méteres hátrányba került, de sikerült utolérniük a mezőnyt, és így is aranyérmesek lettek. - írja Magyar Kajak-Kenu Szövetség.

A férfi kenu párosok között a Kövér Márton, Dóczé Ádám kettős másodikként zárt, és ugyancsak a dobogó középső fokára állhatott a férfi kajak párosoknál a Boros Adrián, Máthé Krisztián duó.

A magyar válogatott az éremtáblázat élén végzett kilenc arany-, hat ezüst- és nyolc bronzéremmel.

A verseny zárásként a magyar küldöttség megkapta az európai szövetség zászlaját, hiszen jövőre, június végén Budapesten rendezik a kontinensviadalt.

Forrás: gyorplusz.hu

Fotó:kajakkenugyor.hu

2020. Január 23. 15:15, csütörtök | Helyi sport

Vereséget szenvedett a BL-győztes Győr

60 megnyert mérkőzés után vereséget szenvedett a magyar női kézilabda-bajnokságban a Győri Audi ETO. Danyi Gábor csapatát az EHF-kupa-győztes Siófok győzte le 34-29-re. A bajnokság másik szerdai, kora esti mérkőzésén a DVSC simán vert

2020. Január 08. 15:58, szerda | Helyi sport

Győrbe a második napon érkeznek, közel 200 országban közvetítik majd a Giro d'Italiát

Budapesten és Nyugat-Magyarország látványos turisztikai célpontjai mellett halad majd végig a világ második legrangosabb kerékpáros körversenye, a Giro d'Italia magyarországi útvonala május 9. és 11. között.

2020. Január 06. 13:57, hétfő | Helyi sport

Kammerer Zoltánék rekordot döntöttek Amerikában

Kammerer Zoltán, Kulifai Tamás és Dávid Zoltán kajakozta minden idők eddigi legjobb idejét a Colorado folyó kijelölt szakaszán.

2020. Január 03. 19:24, péntek | Helyi sport

Meghalt az ETO-legenda

70 éves korában pénteken elhunyt a kétszeres magyar bajnok Mile Sándor. - tette közzé az ETO Győr csapata.