Hírek
2012. Április 05. 15:48, csütörtök |
Helyi
Forrás: www.gyor24.hu
Győri modell mutatja be az ETO mezét
Mezszépségversenyt hirdetett a Sport TV, amelyben mindjárt az első körben a Győri ETO FC is érintett.
A zöld-fehér mezt egy helyi lány, Csiszár Lilla mutatta be, aki nagy ETO-drukker.
Érdekesség, hogy a pénteken 18 órakor kezdődő ETO-Kaposvár bajnoki mérkőzés előtt a győri modell végzi el a kezdőrúgást. A győriek mezére a következő címen lehet szavazni: http://www.facebook.com/questions/10150712816832351/. A közönség vasárnap estig dönthet arról, hogy az első fordulóból melyik mez jusson be a fináléba.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 05. 08:18, kedd | Helyi
Női kézilabda BL – A későbbi elődöntőt játssza a Győr
A címvédő Győri Audi ETO KC a későbbi elődöntőt játssza a francia Brest Bretagne csapatával június 6-án a női kézilabda Bajnokok Ligája budapesti négyes döntőjében.
2026. Május 05. 08:05, kedd | Helyi
Pintér Bence: „Nem lennék az ügylet mögött állók helyében”
Újabb fejleményről számolt be Pintér Bence polgármester a belvárosi Vaskakas Taverna és Schäffer-ház épületegyüttesének vitatott visszavásárlási ügyében.
2026. Május 05. 07:04, kedd | Helyi
Palántaszezon a győri piactereken
Megkezdődött a palántaszezon Győrben, így a vásárlók ismét bőséges kínálatból válogathatnak a város piacterein.
2026. Május 04. 08:25, hétfő | Helyi
Kifestették és kitakarították a gyalogos aluljárót
Apró lépésekkel, de legalább elindult a folyamat – írta Kósa Roland alpolgármester.
