2024. május 15, szerda - Zsófia

2010. Április 26. 14:50, hétfő | Helyi
Forrás: gyorkosar.hu

Győri kosárlabda infók

Szombaton délelőtt az Egyetem Edzőcsarnokában a Széchenyi Egyetem-Győri KC csapata bebiztosította helyét az NBII. rájátszásának első körében. Szombaton a program korán reggel

Már jóval a felnőtt csapat mérkőzésének kezdete előtt szinte tapintani lehetett a feszültséget a csarnokban. Mindenki tisztában volt azzal, hogy az a csapat amelyik elveszíti a mérkőzést nagyon távol kerül a rájátszástól. A mérkőzés kezdetére teljesen megtelt az Edzőcsarnok nézőtere. A csapatok viszonylag sok hibával, de óriási akarással vetették magukat a játékba. Csapatunk az első negyed végére 11 ponttal ellépett ellenfelétől. A második negyedben azonban ellenfelünk behozta hátrányát és így csak 6 pontos előnnyel mehettünk pihenni a szünetbe.
A harmadik negyed rémálomszerűen alakult számunkra. Hat pontos előnyünkből két pontos hátránnyal zártuk ezt a szakaszt. Az utolsó játékrészben fizikálisan felül tudtuk múlni ellenfelünket és ezt az egységet 12 ponttal megnyerve, tíz pontos győzelmet arattunk.
A mérkőzés egy magas színvonalú, nyílt mérkőzés volt, ahol sokáig mindkét csapatnak esélye volt a győzelemre. riási öröm számunkra, hogy ezen a fontos mérkőzésen közönségünket ki tudtuk szolgálni és győzelmünkkel továbbra is őrizzük a vezető helyünket a tabellán.

Széchenyi Egyetem-Győri KC - Soproni Tigrisek
89-79 (24-15, 24-27, 13-21, 28-16)
Győr, Egyetemi Edzőcsarnok 150 néző
Vez: Surányi Gábor és Nagy Eszter

Széchenyi Egyetem-Győri KC:SZIGETI 8/6, Csiszár 8, RDEI 23, HORVTH G. 17/9, CSAPLR-NAGY 17/3, KIRLY 8/6,
Baruta 2, Kránitz 6/6, Palavics, Bencsik, Cseh, Mészáros M.
Edző: Laky Tibor

Vasárnap került megrendezésre az Országos Junior Bajnokság helyosztó szakaszának első tornája a Jedlikben.

Eredmények:

Győri KC-Széchenyi Egyetem - Körmend 69-65
Kanizsa KK - Győri KC-Széchenyi Egyetem 25-77

2024. Május 14. 09:13, kedd | Helyi

Újabb fokozott ellenőrzés az utakon

Hétfőtől összehangolt közlekedésrendészeti akciót tart a rendőrség.

2024. Május 14. 08:13, kedd | Helyi

Később zár a hivatal

Mától május 21-ig, az adóbevallási határidőig hosszabb nyitvatartással várják az ügyfeleket a NAV ügyfélszolgálatai.

2024. Május 14. 07:11, kedd | Helyi

Szünetel az ivóvízellátás szerdán Ménfőcsanakon

Az Ecker János és Hegymester utcákban hálózat rekonstrukciós munkák miatt május 15-én, szerdán 8:00 és 14:00 óra között az ívóvízellátás szünetel – tájékoztatta a felhasználókat a Pannon-Víz.

2024. Május 13. 09:19, hétfő | Helyi

Amikor rossz helyre kopogtatsz: eltévesztette, a házszámot a betörő

A Győri Járási Ügyészség vádat emelt egy férfivel szemben, aki betört egy házba, hogy jogosnak vélt vagyoni igényének erőszakkal érvényt szerezzen egy közel 20 cm-es pengével, de tévedésből rossz ingatlanba tört be.