2024. május 15, szerda - Zsófia

2010. Október 25. 10:15, hétfő | Helyi
Forrás: gyorkosar.hu

Győri kosárlabda infók

Szombaton felnőtt csapatunk Törökbálinton lépett pályára az ELITE Basket otthonában. A mérkőzésen ellenfelünk megmutatta a célt amit el kell érnünk ahhoz, hogy meghatározóak legyünk az NBI/B csoportjában. Az első negyedben Laky Tibor t

A harmadik és negyedik negyed ismét szoros eredményt hozott. Ebben az időszakban szinte mindenki lehetőséget kapott a bizonyításra. Ezen a mérkőzésen három negyedben szoros eredményt értünk el, ám a második negyedben bizonyította ellenfelünk, hogy felettünk áll.

Edző: Laky Tibor

U20-as csapatunk is vereséggel tért haza Törökbálintról. Ellenfelünk magassági és tudásbeli fölénye mutatkozott meg a mérkőzésen. A fiúk becsülettel küzdöttek, de van ekkora különbség a két csapat között. Ennek a mérkőzésnek a pozitív tanulsága, hogy látjuk a célt, ahová fejlődni kell.
ELITE Basket Törökbálint U20 - GYŐRSZOL-Széchenyi Egyetem U20
96-68 (23-14, 20-10, 24-19, 29-25)
Törökbálint 20 néző
vez: Hack András és Sz. Nagy Bálint

Vasárnap a Jedlikben került megrendezésre a kadett bajnokság következő fordulója.
Eredmények:
Albacomp DKKS/C - GYŐRSZOL-Győri KC 75-91
GYŐRSZOL-Győri KC - Soproni Sportiskola SE 40-127

A kadett torna után pótoltuk a Sárvár ellen elmaradt junior mérkőzésünket.
GYŐRSZOL-Győri KC - FKSZC Sárvár 126-29

Kedden este az Egyetemi Csarnokban fogadjuk a SMAFC-NYME csapatát a Hepp Ferenc Kupa második fordulójában. A két csapat ebben az évben eddig három alkalommal találkozott egymással, tehát szinte mindent tudnak egymásról. A mérkőzés esélyese a soproni alakulat, de hazai pályán szeretnénk meglepetést okozni. A továbbjutás egy mérkőzésen dől el.

GYŐRSZOL-Széchenyi Egyetem - SMAFC-NYME
Hepp Ferenc kupa 2. forduló
Győr, Egyetemi Csarnok
2010.10.26. kedd 19.30.
vez: Tóth Kálmán és Németh András

A mérkőzésre a belépés díjtalan, mindenkit szeretettel várunk!

2024. Május 14. 09:13, kedd | Helyi

Újabb fokozott ellenőrzés az utakon

Hétfőtől összehangolt közlekedésrendészeti akciót tart a rendőrség.

2024. Május 14. 08:13, kedd | Helyi

Később zár a hivatal

Mától május 21-ig, az adóbevallási határidőig hosszabb nyitvatartással várják az ügyfeleket a NAV ügyfélszolgálatai.

2024. Május 14. 07:11, kedd | Helyi

Szünetel az ivóvízellátás szerdán Ménfőcsanakon

Az Ecker János és Hegymester utcákban hálózat rekonstrukciós munkák miatt május 15-én, szerdán 8:00 és 14:00 óra között az ívóvízellátás szünetel – tájékoztatta a felhasználókat a Pannon-Víz.

2024. Május 13. 09:19, hétfő | Helyi

Amikor rossz helyre kopogtatsz: eltévesztette, a házszámot a betörő

A Győri Járási Ügyészség vádat emelt egy férfivel szemben, aki betört egy házba, hogy jogosnak vélt vagyoni igényének erőszakkal érvényt szerezzen egy közel 20 cm-es pengével, de tévedésből rossz ingatlanba tört be.