Hírek
2010. Június 01. 09:24, kedd |
Helyi
Forrás: Független Hírügynökség
Hajnalban tetőzött a Cuhai-Bakony-ér: 38 ezer homokzsákkal védekeznek a Győr melletti Bőnynél
Kedd hajnal négy órakor több mint 270 centiméteren tetőzött Bőnynél a Cuhai Bakony-ér. Ez a vízállás 40 centiméterrel marad el a két hete mérttől, amikor több utcát
A meteorológiai előrejelzések szerint ugyanis a Cuhai Bakony-ér vízgyűjtőjén jelentős csapadék hullhat, ami miatt újabb árhullám indulhat meg. Eközben a két hete szintén víz alá került Mezőörsön ideiglenes nyúlgátat építettek. Ott így fogták meg a Cuhai Bakony-éren levonuló mostani árhullámot. Az előrejelzések miatt Mezőörsön is folyamatos készenlétben állnak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 25. 08:23, szerda | Helyi
„A célom és az álmom változatlan maradt: játszani a magyar válogatottban”
Fodor Csenge magyar válogatott kézilabdázó, a Győri Audi ETO KC játékosa reagált Golovin Vlagyimir szavaira. Közleményét változtatás nélkül közöljük:
2026. Február 25. 08:07, szerda | Helyi
Másodszor is távol maradt a Fidesz a közgyűléstől, győriek töltötték meg a dísztermet
Hétfő kora este Pintér Bence polgármester bejelentette, hogy jövő hétfőn ismét megpróbálják elfogadni Győr költségvetését,
2026. Február 25. 07:07, szerda | Helyi
Már a MÁV+ alkalmazásban is elérhetők a győri helyi bérletek (VIDEÓ)
Újabb fejlesztéssel bővült a MÁV+ alkalmazás: már a győri helyi közlekedésben használható bérletek is megvásárolhatók az applikációban.
2026. Február 24. 08:23, kedd | Helyi
Handball Planet: több győri játékost is jelöltek az év csapatába
Fodor Csenge és az Európa-bajnoki bronzérmes Győri-Lukács Viktória is jelölt saját posztján az év csapatába a Handball Planet kézilabdás szakportálnál.
