Hírek
2018. Június 18. 14:24, hétfő | Külföld
Halálos balesetet szenvedett saját édesanyja temetésén
Egy emelvényre akarta több férfi felvinni a díszes koporsót, amikor a bambuszlétra összerogyott alattuk Indonéziában. A koporsó maga alá temette a fiút, aki a kórházban meghalt.
Nem mindennapi baleset történt Indonéziában múlt hét pénteken. Samen Kodorura épp az édesanyját készült eltemetni, de a szertartás közben ő maga is meghalt.
A férfi az egyik indonéz népcsoporthoz, a torajákhoz tartozik, ahol a temetések több napig tartanak.
Ilyenkor zenés és táncos ünnepséget is szokás tartani, magát a halottat pedig egy díszes emelvényen, úgynevezett lakkiánon fektetik le.
A 40 éves férfi úgy halt meg, hogy a saját anyja koporsója ráesett.
A koporsót többen vitték fel a lakkiánra, amikor az emberek súlya alatt a bambuszlétra összeomlott.
Kondurát azonnal kórházba szállították, de az orvosok már nem tudták megmenteni az életét.
A The Guardian szerint a férfi már anyja mellett fekszik.
Forrás: origo.hu
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 05. 07:35, péntek | Külföld
Donald Trump nagyon jónak minősítette megbízottjai és Vlagyimir Putyin moszkvai találkozóját
Donald Trump amerikai elnök nagyon jónak minősítette megbízottjai és Vlagyimir Putyin orosz elnök kedden Moszkvában tartott találkozóját.
2025. December 04. 07:18, csütörtök | Külföld
NATO-főtitkár- Oroszország egyre vakmerőbb
Oroszország egyre vakmerőbb viselkedést tanúsít a NATO-val szemben, megsérti a szövetséges országok légterét, kibertámadásokat hajt végre, és kémkedésre használ hajókat a tagállamok tengeri infrastruktúrájának feltérképezésére
2025. December 03. 07:46, szerda | Külföld
Vlagyimir Putyin megfenyegette Európát
Ha Európa úgy dönt, hogy háborút indít Oroszország ellen, akkor nagyon gyorsan olyan helyzet állhat elő, hogy Moszkvának egyszerűen \"nem lesz kivel tárgyalnia\" -
2025. December 03. 07:39, szerda | Külföld
Ukrajnai háború - Megkezdődtek az orosz-amerikai tárgyalások a Kremlben
Megkezdődtek az orosz-amerikai tárgyalások kedden a Kremlben az ukrajnai rendezésről.
