Hírek
2019. Április 04. 18:00, csütörtök | Belföld
Halálos kutyatámadás Újszászon, mentőhelikopter is érkezett a helyszínre
Ma kora délután támadt rá a kutya egy emberre Újszászon. Mentőhelikopter is érkezett a helyszínre, de olyan súlyosan megsérült az ember, hogy az életét már nem lehetett megmenteni.
A hatóságok megkezdték az ügy kivizsgálását, a kutyát pedig karanténba helyezték, megfigyelésre.
A tragikus esetről a polgármester adott ki egy közleményt a város honlapján.
"Ma a kora délutáni órákban településünkön sajnálatos tragédia, halálos kimenetelű kutyatámadás történt. A sértett életéért a kiérkező mentőszolgálat munkatársai minden lehetségeset elkövettek, a mentésben mentőhelikopter is részt vett.
A kutyatámadás nem közterületen történt. Az érintett hatóságok azonnal megkezdték az eset kivizsgálását, a támadásban érintett állatot elkülönítették, megfigyelése folyamatos.
Magunk, és az Önkormányzat nevében ez úton is részvétünket fejezzük ki az áldozat hozzátartozóinak!"
Forrás: origo.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 20. 06:50, péntek | Belföld
Gulyás Gergely megfontolná, hogy Magyarország katonai segítséget nyújtson, ha Trump kéri
Magyarország megfontolná, hogy eleget tegyen egy Trumptól érkező katonai segítségkérésnek – mondta Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter egy sajtónyilatkozatban.
2026. Március 19. 15:00, csütörtök | Belföld
Visit Hungary: elindult a jelentkezés a 33. Virágos Magyarország versenyre
Elindult a 2026-os Virágos Magyarország verseny jelentkezési időszaka.
2026. Március 19. 14:00, csütörtök | Belföld
Kínai beruházás Tatabányán
A Zoomlion kínai nehézgépgyártó 43 milliárd forint értékben építi meg első európai intelligens üzemét Tatabányán, aminek a nyomán nagyjából nyolcszáz új munkahely jön majd létre
