Hírek
2018. November 22. 07:44, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - fotó: MTI/Donka Ferenc
Halálos vasúti baleset Hetényegyházán
Vonattal ütközött egy autó Bács-Kiskun megyében, Kecskemét-Hetényegyházán csütörtök reggel, a gépkocsi vezetője meghalt - közölte a katasztrófavédelem az MTI-vel.
A tájékoztatás szerint a baleset egy vasúti átjáróban történt. Az üközés következtében az autó vezetője olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy az életét már nem lehetett megmenteni.
A helyszínelés és a műszaki mentés befejezéséig szünetel a szakaszon a vasúti forgalom.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 06. 15:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor: az önkény és az akarnokság korszakába lépünk
2026. Május 06. 14:00, szerda | Belföld
Tarr Zoltán: a Társadalmi Kapcsolatokért és Kultúráért Felelős Minisztériumot a szabadság, az autonómia tisztelete és a párbeszéd f
A Társadalmi Kapcsolatokért és Kultúráért Felelős Minisztérium működését a szabadság, az autonómia tisztelete és a párbeszéd fogja jellemezni -
2026. Május 06. 12:00, szerda | Belföld
Magyar Péter: Olaszország a mi otthonunk is, jó dolog, hogy visszatértünk Európába
- jelentette ki Magyar Péter leendő magyar miniszterelnök kedd este a Sestri Levante-i nemzetközi filmfesztiválon az Ansa olasz hírügynökség tudósítása szerint.
2026. Május 06. 11:00, szerda | Belföld
Hegedűs Zsolt: az átadás-átvétel során kiszámíthatóságra lehet számítani az egészségügyben
A kormányváltás során és azt követően is stratégiai nyugalomra, kiszámíthatóságra és felelős átadás-átvételre lehet számítani az egészségügyben
