Hírek
2013. Szeptember 24. 05:18, kedd |
Helyi
Forrás: MTI
Halálos vonatgázolás Belednél
Elgázolt a vonat a Győr-Moson-Sopron megyei Beled állomásnál hétfő délután egy fiatal férfit, aki a helyszínen meghalt.
Rázó László tájékoztatása szerint a férfit a Budapest felől Szombathely felé tartó InterCity vonat ütötte el.Hozzátette: a baleset miatt elrendelt vágányzárat már feloldották, de az eredeti menetrend várhatóan csak az éjszakai órákra állhat helyre.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 22. 08:21, vasárnap | Helyi
A gépek és a művészet találkozása
Különleges összefogás született Mosonmagyaróváron: a helyi ipari szektor egyik meghatározó szereplője, a VNT Metal Hungary Kft. és a Pulzus TSE tánccsoport talált egymásra.
2026. Március 22. 08:08, vasárnap | Helyi
Audi Hungaria: Stabil gyártási volumen és hatékonyságnövelés a 2025-ös üzleti évben
A kihívásokkal teli piaci környezet ellenére az Audi Hungaria jó teljesítményt ért el 2025-ben, szolid gyártási volumennel és pénzügyi eredményekkel.
2026. Március 22. 07:06, vasárnap | Helyi
Ketten az egészségügyben: új sorozatot indított a Petz
A Petz-kórház új sorozatot indított, amelyben a családi kötelékben dolgozó kollégáit szeretnék megszólítani.
2026. Március 21. 08:22, szombat | Helyi
Magyar labdarúgó-válogatott – három győri is a keretben
Vitális Milán, Schön Szabolcs és Csinger Márk is bekerült a magyar labdarúgó-válogatott idei első keretébe.
