Városlista
2026. április 24, péntek - György

Hírek

2013. Június 04. 11:03, kedd | Belföld
Forrás: MTI

Három autó ütközött Pásztónál, teljes útzár a 21-es úton

Három autó ütközött Pásztónál, teljes útzár a 21-es úton

Három személygépkocsi ütközött össze a 21-es úton Pásztó határában kedden, a szakaszt lezárták, a forgalmat rendőrök irányítják - közölte a Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-vel.

Dankóné Nagy Éva elmondta: a 25-ös kilométerszelvénynél, a sertéstelepi elágazónál történt a személyi sérüléssel járó baleset.
A helyszíni szemlét teljes útlezárás mellett folytatják.
A forgalmat rendőrök irányítják, a Salgótarján felől érkezőket Csécse, a Hatvan felől érkező járműveket pedig Szurdokpüspöki irányába terelik el.
Arról a rendőrség nem adott tájékoztatást, hogy hányan sérültek meg a balesetben és a sérülésük mennyire súlyos.

Címkék: Baleset-közúti

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 24. 12:00, péntek | Belföld

Magyar Péter: a Tisza-kormány megnyitja az ügynökaktákat

A Tisza-kormány megnyitja az ügynökaktákat - közölte a választáson nyertes párt miniszterelnöke csütörtökön a Facebookon.

2026. Április 24. 07:16, péntek | Belföld

Mol: megérkeztek az első kőolajszállítmányok a Barátság-vezetéken Magyarországra és Szlovákiába

Megérkeztek az első kőolajszállítmányok a Barátság-vezetéken Magyarországra és Szlovákiába - közölte a Mol Nyrt. a Budapesti Értéktőzsde honlapján csütörtökön.

2026. Április 23. 14:00, csütörtök | Belföld

MVM: április 30-ig kérhetik az ügyfelek a villamosenergia-fogyasztásukra a rezsistop kedvezményt

Április 30-ig nyilatkozhatnak azok az ügyfeleknek, akik villamosenergia-fogyasztásukra kérik érvényesíteni a rezsistop kedvezményt - közölte az MVM szerdán az MTI-vel.

2026. Április 23. 11:00, csütörtök | Belföld

Kapitány István: kilenc százalék lesz a minimálbér után fizetendő személyi jövedelemadó

Kilenc százalék lesz a minimálbér után fizetendő személyi jövedelemadó - közölte a leendő gazdasági és energetikai miniszter szerdán a Facebookon.