Hírek
2018. Február 06. 16:04, kedd | Helyi sport
Három győri a legjobb kézilabdázók listáján
A Győri Audi ETO KC-ből három játékos jelölt az év legjobb női kézilabdázója címre a Nemzetközi Kézilabda Szövetség (IHF) szavazásán.
Az IHF honlapjának beszámolója szerint a hétfőn térdszalagszakadást szenvedett norvég Nora Mörk, honfitársa, Stine Bredal Oftedal, valamint a holland Nycke Groot képviseli a magyar bajnok, Bajnokok Ligája-győztest, mellettük a svéd Isabelle Gullden (CSM Bucuresti) és a 2015-ben és 2016-ban is győztes román Cristina Neagu (Buducnost) szerepel a listán.
A férfiak között az egyetlen háromszoros győztes, a francia Nikola Karabatic (Paris Saint-Germain), valamint a norvég Sander Sagosen (Paris Saint-Germain), a horvát Luka Cindric (Vardar Szkopje), honfitársa, a 2013-ban a legjobb Domagoj Duvnjak (Kiel) és a svájci Andy Schmid (Rhein-Neckar Löwen) között dől el a cím.
A szurkolók február 20-ig adhatják le szavazataikat.
Forrás: MTI; gyorplusz.hu
Fotó: Alex Nicodim / AFP
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 21. 08:22, szerda | Helyi
Edzőváltás után – Majdnem csodát tett a Győr
A TFSE hazai pályán egyetlen ponttal legyőzte a nagyot hajrázó Győr együttesét a női kosárlabda NB I második mérkőzésén.
2026. Január 21. 08:09, szerda | Helyi
Életben van a pannonhalmi robbanás áldozata
Polgári összefogás indult Pannonhalmán, ahol egy ház felrobbant és teljesen megsemmisült. Egy 70 éves asszonyt mentettek ki a romok alól, szerencsére életben van.
2026. Január 21. 07:25, szerda | Életmód
Megmentették a könyvállományt, újra látogatható a Pannonhalmi Főapátsági Könyvtár
Nyolc hónapnyi munkával sikerült megmenteni a Pannonhalmi Főapátsági Könyvtár állományát a kenyérbogár-fertőzéstől, így a klasszicista teremkönyvtár ismét fogad látogatókat.
