Hírek
2018. Február 08. 19:50, csütörtök | Helyi
Három meztelen férfi kergetett egy általános iskolást Győrben
„Remegve ért haza, alig lehetett megnyugtatni a fiamat, akit szerda este hét óra körül, edzésről hazafelé tartva három meztelen férfi kergetett meg a Bem téren” – mondta egy győri apuka.
Az imént érkezett haza a kisebbik fiam az edzésről, zokogva és remegve. Nagy nehezen ki tudta mondani, hogy a Bem téren három pucér férfi megkergette. Még most is sír és remeg. Milyen világot élünk?! A rendőrségnél bejelentést tettem. Nem tudom, így az ember hogyan engedje el a gyermekét – adta hírül a kisalfold.hu Polgár Tibor és kisebbik gyermeke sokkoló történetét.
A hetedikes fiú a Kálvária utcai általános iskolából sétált hazafelé szerdán este hét óra körül, amikor a Bem térnél három pucér férfit vett észre, akik aztán kergetni kezdték. – Elindultak felé, ő pedig rohanni kezdett, a három meztelen meg utána. Mindössze egyszer mert hátranézni, annyira megijedt, s lélekszakadva hazáig rohant. Másfél órába telt, mire valamelyest sikerült megnyugtatnunk. Az eset viszont olyan lelki törést okozott neki, hogy kijelentette, most biztosan nem megy edzésre – folytatta az apa, aki még aznap feljelentést tett a rendőrségen.
Forrás: blikk.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 03. 08:13, hétfő | Helyi
Ilyen volt az idei érettségi: könnyebb töri, nehezebb magyar és szinte változatlan matek
Nagyjából így foglalhatók össze a 2026-os érettségi eredményei.
2026. Augusztus 03. 08:07, hétfő | Helyi
Hogy bírják a kánikulát a kukásautón dolgozók?
Nehezen. De „a legnagyobb melegben is helyt áll a győri GYHG” – közölte nemrég a cég. A kukásautók személyzete például jégakkuval ellátott hűtőtáskát visz magával a szokásos, kimerítő körútra.
2026. Augusztus 03. 07:06, hétfő | Helyi
Kamatstop után: nem kell pánikba esni, de érdemes átnézni a hitelt
A kamatstop várható kivezetése sok változó kamatozású lakáshiteles számára jelent fontos változást, ugyanakkor a szakértők szerint a jelenlegi kamatkörnyezet miatt nem kell jelentős törlesztőrészlet-emelkedéstől tartani.
2026. Augusztus 02. 08:24, vasárnap | Helyi
A közétkeztetésről írt a polgármester
A hosszú bejegyzésben a közbeszerzési pályázat részleteiről számol be Pintér Bence polgármester.
