Városlista
2026. augusztus 4, kedd - Domonkos

Hírek

2013. Január 30. 18:46, szerda | Kék hírek
Forrás: MTI

Háromezer forintért gyilkoltak

Háromezer forintért gyilkoltak

Háromezer forint értékben zsákmányolt ékszert az a két huszonéves fiatal, aki megölt egy 84 éves asszonyt múlt szombat este Tamásiban - közölte Molnár Gábor, a Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság bűnügyi igazgatója.

A rendőr alezredes elmondta: a szomszédok jelezték, hogy az egyedül élő idős asszony bejárati ajtaján az ablak be van törve, és a nő nem ad életjelet magáról. A rendőrök a házban látták, hogy ott kutattak, az asszonyt pedig holtan találták.
Az MTI kérdésére Molnár Gábor elmondta: adatgyűjtés során jutottak el a 22 éves és a 27 éves helyi fiatalemberhez, akiket 18 órával a bűncselekmény elkövetése után elfogtak. A gyanú szerint a két elkövető szombatra virradóra tört be az asszonyhoz, akit, amikor felébredt, ütlegelni kezdtek, és a nő belehalt a bántalmazásba.
Molnár Gábor szerint a gyanúsítottak ismerhették áldozatukat, ugyanakkor arra a bűnügyi igazgató nem kívánt válaszolni, hogy a gyanúsítottak vallomást tettek-e, illetve a két fiatal büntetett előéletű-e.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 29. 06:00, szerda | Kék hírek

Szőlő utcai ügy - Központi Nyomozó Főügyészség: zajlik a nyomozás, egyelőre nincs további tájékoztatás

A Szőlő utca ügyben zajlik a nyomozás, de a hatóságok nem közölnek részleteket - tudatta a Központi Nyomozó Főügyészség kedden az MTI-vel.

2026. Július 20. 11:00, hétfő | Kék hírek

Agresszíven viselkedett egy csornai benzinkúton - Videó

Meghökkentő jelenet zajlott egy csornai benzinkúton.

2026. Július 12. 14:00, vasárnap | Kék hírek

Megtalálták az igazoltató rendőrt elgázoló sofőrt

Megtalálták azt a férfit, aki csütörtökön elgázolt egy igazoltató rendőrt, majd megállás nélkül elhajtott - közölte szombaton a Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság.