Hírek
2018. November 21. 18:10, szerda |
Belföld
Forrás: police.hu
Hat elfogatóparancs volt ellene
A Tolna megyei rendőrök Budapesten fogták el azt az inámpusztai férfit, aki ellen európai elfogatóparancs is volt érvényben.
A Dombóvári Rendőrkapitányság és a Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Igazgatóságának munkatársai sikeres akciót hajtottak végre november 15-én Budapesten, amikor elfogtak egy 44 éves inámpusztai férfit, akivel szemben hat elfogató parancs is volt érvényben.
A Tolna megyei rendőrök a férfivel szemben még 2017 elején rendeltek el belföldi elfogatóparancsot egy korábbi csalás elkövetése miatt. 2017 áprilisában pedig európai elfogatóparancs elrendelésére is sor került vele szemben. A 44 éves inámpusztai férfit Magyarországon más hatóságok is körözték.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 19. 15:00, csütörtök | Belföld
Visit Hungary: elindult a jelentkezés a 33. Virágos Magyarország versenyre
Elindult a 2026-os Virágos Magyarország verseny jelentkezési időszaka.
2026. Március 19. 14:00, csütörtök | Belföld
Kínai beruházás Tatabányán
A Zoomlion kínai nehézgépgyártó 43 milliárd forint értékben építi meg első európai intelligens üzemét Tatabányán, aminek a nyomán nagyjából nyolcszáz új munkahely jön majd létre
