Hírek
2010. Április 18. 14:29, vasárnap |
Belföld
Forrás: HírTV
Hat léggömböt eresztenek fel az áldozatok neveivel
Idén is megrendezik az Élet menetét. Vasárnap délután fáklyás felvonulással emlékeznek a holokauszt magyarországi áldozataira.
A menet fél hatkor indul a budapesti Szent István parkból, ahonnan a résztvevők fáklyával vonulnak végig a Duna-parton a vizafogói mártíremlékműig. Itt az emlékezők hat meteorológiai léggömböt eresztenek fel az áldozatok neveivel. A rendezvényen felszólal Horváth Csaba volt szocialista főpolgármester-helyettes és az ötödik kerület polgármestere, Rogán Antal is.
(hírTV)
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 20. 11:00, péntek | Belföld
Hideg idő - Hófúvásra és havazásra figyelmeztet a meteorológia pénteken
Havazásra és hófúvásra kell számítani pénteken a nyugat-dunántúli vármegyékben - figyelmeztetett a HungaroMet Zrt. az MTI-hez pénteken eljuttatott veszélyjelzésében.
2026. Február 20. 07:15, péntek | Belföld
Orbán Viktor: azok zárták el a Barátság kőolajvezetéket, akik fölrobbantották az Északi Áramlatot
Azok zárták el a Barátság kőolajvezetéket, akik fölrobbantották az Északi Áramlatot: ezek az ukránok
2026. Február 19. 11:00, csütörtök | Belföld
Akkumulátoralkatrész-gyárhoz riasztották a tűzoltókat Debrecenben
Debrecen déli ipari övezetében, egy Jedlik Ányos utcai gyárhoz riasztották a tűzoltókat szerda este Debrecenben - tájékoztatta a hajdú-bihari katasztrófavédelmi igazgatóság szóvivője az MTI-t.
2026. Február 19. 11:00, csütörtök | Belföld
843 kilométer közút felújítását tervezik idén
A burkolathibák javítása folyamatos, és ha az időjárás engedi, hamarosan elkezdődhetnek a teljes körű útfelújítási munkák is - közölte a Magyar Közút Nonprofit Zrt. szerdán az MTI-vel.
