Hírek
2010. Május 16. 07:47, vasárnap |
Bulvár
Forrás: Story Online
Havas szerint Mónika egy vicc
Nagyon nem nőtt Havas Henrik a szívéhez Erdélyi Mónika. A mostani sem az első videó a blogjában, amelyben szájára veszi az RTL Klub Reggelijének új műsorvezetőjét.
Havas Henrik egyenesen viccesnek, sőt abszurdnak tartja, hogy Mónika és ő tulajdonképpen kollégák - annál is inkább, mert most már mindketten vezettek reggeli műsort. A Tanár úr videoblogjában kiválóan szórakozik saját poénjain. Például azon, hogy igazából csak attól fél, Mónika egyszer hátba veregeti, ami rettenetes lenne.
Havas már korábbi "blogbejegyzésében" is megemlítette, alig várja, hogy Erdélyi feltűnjön a Reggeliben. Nos vágya teljesült. A Tanár úr szerint a műsor, és Mónika is végtelenül szánalmas - őt személy szerint az a beszélgetés csigázta fel leginkább, amikor Kiszel Tünde új mosolyáról beszélgettek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 23. 13:00, hétfő | Bulvár
Középkori \"vámpír\" arcát rekonstruálták horvát kutatók
Első alkalommal, több mint négyszáz év távlatából sikerült rekonstruálni annak a férfinak az arcát Horvátországban, akit saját korában vámpírnak tartottak - írta az Index.hr horvát hírportál.
2026. Február 22. 15:00, vasárnap | Bulvár
Ricky Martin július 6-án a Budapest Sportarénában ad koncertet
Újra Magyarországon ad koncertet Ricky Martin. A világhírű latin pop előadó július 6-án a Papp László Budapest Sportarénában lép fel.
2026. Február 19. 19:00, csütörtök | Bulvár
A Parno Graszt, a Carson Coma és a Quimby is fellép a Művészetek Völgyében
Mások mellett a Parno Graszt, a Carson Coma és a Quimby is zenél majd a 35. Művészetek Völgye fesztiválon, amelynek Kapolcs, Taliándörögd és Vigántpetend ad otthont nyár közepén
