Hírek
2013. Március 14. 11:04, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
Havazás - A keleti országrészben is gondot okoz az utakon az időjárás
A keleti országrészben mindenhol vizes vagy nedves az útburkolat, ezért a a Magyar Közút Nonprofit Zrt. fokozott óvatosságra inti az autósokat.
Pécsi Norbert Sándor, a közútkezelő szóvivője az MTI-hez csütörtökön eljuttatott közleményében azt írta: Borsod-Abaúj-Zemplén megyéből havas esőt jelentettek, és a keleti országrészben mindenhol vizesek, nedvesek az utak. Emellett Szikszó, Sátoraljaújhely és Nyíregyháza térségében erős vagy közepes erejű szél fúj.
A közlemény szerint most már a Dunántúl teljes területén havazik. A főutak burkolata Tatabánya, Zalaegerszeg, Tapolca és Tamási környékén havas, Kisbér, Pápa, Szombathely és Lenti főútjain hókásás szakaszokra kell számítani, Csorna környékén pedig hóbordás a főutak burkolata. Veszprém környékéről jeges szakaszokat jelentettek az alsóbbrendű úthálózaton.
A viharos szél miatt Fertőszentmiklós, Csorna, Mosonmagyaróvár Vasvár, Zalaegerszeg, Nagykanizsa, Ajka és Pápa térségében hófúvások lassítják a közlekedést.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 31. 15:00, kedd | Belföld
Meghalt Nádasdy Ádám nyelvész, költő és műfordító
2026. Március 31. 07:16, kedd | Belföld
Orbán Viktor: Hazát szeretetre és tiszteletre lehet építeni
Ünneprontóknak nevezte a Tisza Párt híveit hétfőn a miniszterelnök, a Fidesz elnöke Szolnokon a kormánypártok választási nagygyűlésén.
2026. Március 30. 10:00, hétfő | Belföld
MÁV: nem kell visszautalni a tévesen kifizetett késési biztosítást
Senkinek nem kell visszautalnia az informatikai hiba miatt tévesen kifizetett késési biztosítást - közölte vasárnap a MÁV.
2026. Március 30. 08:02, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: az ukránok egy ukránbarát kormányt akarnak létrehozni Magyarországon
Az ukránok a pénzükkel, az olajblokádjukkal, és a kémeikkel próbálnak egy ukránbarát kormányt létrehozni Magyarországon - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök vasárnap Békéscsabán.
