Városlista
2026. április 23, csütörtök - Béla

Hírek

2013. Január 25. 18:46, péntek | Helyi
Forrás: MTI

Havazás - Az erős szél hótorlaszokat emelt Győr-Moson-Sopron megyében

Havazás - Az erős szél hótorlaszokat emelt Győr-Moson-Sopron megyében

A hóátfúvások miatt több mellékutat le kellett zárni Gy-M-S megyében, ahol a viharos szél helyenként egyméteres hótorlaszokat emel, de elzárt település nincs - közölte a Magyar Közút Nonprofit Zrt. este az MTI-vel.

A közútkezelő tájékoztatása szerint Magyarkeresztúr és Sopronnémeti, Vadosfa és Magyarkeresztúr, Páli és Edve, Gyóró és Mihályi, Himód és Kisfalud, Szakony és Egyházasfalu, az 1-es főút és az országhatár között, valamint a lickópusztai úton van érvényben teljes útzár.
Emellett a cég csornai, fertőszentmiklósi és mosonmagyaróvári üzemmérnöksége térségében több alsóbbrendű út nehezen vagy csak egy nyomon járható, a 84-es, a 85-ös és a 86-os főút környékén pedig szintén lehet hóátfúvásokra számítani. Ugyanakkor egyelőre minden település megközelíthető a megyében.
A társaság hozzátette: csaknem hatvan munkagéppel dolgoznak a megye útjain, de igazán hatékonyan csak az erős szél elállta után lehet fellépni.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 23. 08:20, csütörtök | Helyi

Az arany már megvan, a cél pedig világos

Öt fordulóval a bajnokság befejezése előtt a Gyirmót FC megszerezte az aranyérmet, ezzel egy lépésre került céljai elérésében:

2026. Április 23. 08:09, csütörtök | Helyi

Intersoli: 10 év után újra Győrben

Magyarország adott otthont a Volkswagen Konszern szakszervezeti rendezvényének.

2026. Április 23. 07:09, csütörtök | Helyi

A Széchenyi István Egyetemért Alapítvány közleményben reagált a sajtóhírekre

A közeleményt változtatás nélkül közöljük.

2026. Április 22. 08:21, szerda | Helyi

Pintér Bence: Fidesz miatt óriási bajban a Győr-Szol

„Mivel erős volt a gyanúnk, hogy a Győr-Szol Zrt.-ben, a lakáskasszából elfolyt 1,7 milliárd forint csak egy nagy kirakós egyetlen darabja lehet,