Hírek
2013. Február 14. 17:04, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
Havazás - Felére csökkent a járhatatlan utak száma Győr megyében
A reggeli 36-ról gyakorlatilag a felére, 19-re csökkent a járhatatlan útszakaszok száma Győr-Moson-Sopron megyében - közölte a Magyar Közút Nonprofit Zrt. szóvivője csütörtök délután az MTI-vel.
Pécsi Norbert Sándor elmondta: a legtöbb, hófúvás által elzárt út Fertőszentmiklós, Kapuvár és Mosonmagyaróvár körzetében van. A közútkezelő hetvennél is több géppel dolgozik az utak járhatóvá tételén.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 05. 07:33, péntek | Belföld
3,1 százalékkal nőtt a kiskereskedelmi forgalom
2025. December 05. 07:30, péntek | Belföld
A minimálbér 11, a garantált bérminimum 7 százalékkal nő
Közvetlenül hétszázezer család jövedelmi viszonyait javítja a jövő évi bérmegállapodás - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök a dokumentum aláírásán csütörtökön Budapesten.
2025. December 04. 07:17, csütörtök | Belföld
A jövő év március-áprilisában kezdik a sorozatgyártást a CATL debreceni akkumulátorgyárában
Jövőre, az engedélyektől függően várhatóan márciusban vagy áprilisban megkezdődik a sorozatgyártás a CATL debreceni akkumulátorgyárában
2025. December 04. 07:16, csütörtök | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: hathavi fegyverpénzt kapnak a katonák
Hathavi fegyverpénzt kapnak a katonák - jelentette be a honvédelmi miniszter a Facebook-oldalán szerdán.
