Hírek
2019. Január 03. 15:32, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Holtan találtak egy testvérpárt Kisgyőrben
Holtan találtak egy testvérpárt egy kisgyőri családi házban, a gyanú szerint egy konfliktus miatt a fiatalabb fivér halálosan bántalmazta a testvérét, majd öngyilkos lett
- közölte a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense csütörtökön az MTI-vel.
Dobi Tamás azt mondta, a rendőrök lakossági bejelentést követően szerda este mentek a házhoz, mert a bejelentő elmondása szerint egy ideje nem látta az ott lakó testvérpárt.
A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság szakértők bevonásával vizsgálja az ügy körülményeit - tette hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 19. 11:00, péntek | Belföld
Vitézy Dávid: kiválóan és terv szerint halad az európai uniós források hazahozatalával összefüggő munka
2026. Június 19. 07:18, péntek | Belföld
EU-csúcs - Magyar Péter: csak Magyarország érdekét képviselem
Csak és kizárólag Magyarország és a magyar emberek érdekét fogom képviselni az Európai Tanács ülésén és a kétoldalú megbeszéléseken is - mondta Magyar Péter miniszterelnök csütörtökön Brüsszelben.
