Városlista
2026. június 8, hétfő - Medárd

Hírek

2020. Október 23. 16:00, péntek | Kék hírek
Forrás: mti - fotó: police.hu

Indiaikender-ültetvényt számoltak föl a rendőrök Nagytőkén

Indiaikender-ültetvényt számoltak föl a rendőrök Nagytőkén

Harmincnyolc tő indiai kendert, nyolckilónyi betakarított növényt és más kábítószereket találtak a rendőrök egy szentesi férfi ingatlanjain

- tájékoztatta a Csongrád-Csanád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője pénteken az MTI-t. Szabó Szilvia közölte, szerda délután egyszerre kutatták át a feltételezett elkövető szentesi házát és nagytőkei tanyáját. A külterületi ingatlanban 35 tő élő kendernövényt, valamint a betakarításhoz használt eszközöket találtak a rendőrök. A szentesi házban még három tő kendert, 7887 gramm szárított növényi törmeléket, varázsgombát, mákgubókat és mákgubófőzetet foglaltak le.

A rendőrök gyanúsítottként hallgatták ki a negyvenéves férfit. Kábítószer - termesztéssel elkövetett - birtoklásának megalapozott gyanúja miatt indult ellene eljárás.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 08. 11:00, hétfő | Kék hírek

Második világháborús bomba került elő Gyulafirátóton

Második világháborús szovjet bomba került elő a Veszprémhez tartozó Gyulafirátóton, a Felső újsoron - közölte a Magyar Honvédség tűzszerész ügyelete vasárnap délután az MTI-vel.

2026. Június 01. 11:00, hétfő | Kék hírek

Magyar busz szenvedett balesetet Dél-Csehországban, többen megsérültek

Egy magyar rendszámú autóbusz és egy szlovák személyautó ütközött össze vasárnap délután Dél-Csehországban – közölte a cseh rendőrség.

2026. Május 27. 07:16, szerda | Kék hírek

BL-döntő - Közel 4 ezer rendőr biztosítja a Bajnokok Ligája budapesti döntőjét

Közel 4 ezer rendőr áll szolgálatban és óvja a közbiztonságot az UEFA Bajnokok Ligája szombati döntőjének napján Budapesten