Hírek
2021. November 11. 12:43, csütörtök | Helyi
Ittasan bántotta édesanyját, láncfűrésszel fenyegette a szomszédot
Vádat emeltek az ellen a 25 éves férfi ellen, aki ittas állapotban bántalmazta édesanyját, majd a nő segítségére siető szomszédot bekapcsolt láncfűrésszel fenyegette.
A Győri Járási Ügyészség vádirata szerint a 25 éves férfi egy Csorna melletti településen élt édesanyjával. 2021 tavaszán erősen ittas állapotban érkezett haza, döngetni kezdte a kaput, majd a zajra kijövő 56 éves édesanyját kétszer ököllel arcon ütötte. A nő félemében a szomszédhoz menekült, aki hívta a rendőrséget. A férfi eközben bement a házukba, ahonnan egy láncfűrésszel jött ki, amit beindítva fenyegetőzni kezdett.
A korábban már büntetett vádlott ellen az ügyészség felfegyverkezve elkövetett garázdaság, könnyű testi sértés, magánlaksértés és minősített zaklatás miatt emelt vádat. Vele szemben négy és fél évig terjedő szabadságvesztés is kiszabható.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 05. 08:19, péntek | Helyi
UNI Győri Úszó SE: kiváló eredmények a CECJM 2025 válogatott viadalon
„A CECJM 2025 válogatott versenyen egyesületünket nagy megtiszteltetés érte: két úszónk, Zámbó Anna Villő és Bergendi Gellért is bekerült a magyar válogatottba.
2025. December 05. 08:07, péntek | Helyi
Lámpát, zebrát kap Győrújfalun a veszélyes csomópont
Régi problémája oldódik meg hamarosan Győrújfalunak és a szigetközi főút használóinak: a Fő téri csomóponthoz jelzőlámpát helyeznek, így hamarosan gyalogátkelőhely is épülhet a forgalmas kereszteződésben.
2025. December 05. 07:07, péntek | Helyi
Négy győri városrészben is elindul az Adventi Ablakvadászat
Különleges fénybe öltözik Ménfőcsanak, Gyárváros, Győrszentiván és Kismegyer.
2025. December 04. 08:31, csütörtök | Helyi
Adventi Jótékonysági Faház: 19 szervezetet támogathatunk
A város egyik legszebb adventi hagyományát idén is nagy érdeklődés övezi:

