Hírek
2011. Augusztus 04. 07:45, csütörtök |
Sport
Forrás: HírTV
Új kapus a Fradiban
Végh Zoltán 1 éves szerződést kötött a Ferencvárossal. A válogatott kapus az NB I-es csapat kapusa lesz, valamint segíti az utánpótlásedzők munkáját is.
- A szezon után úgy tűnt, hogy befejezem az aktív labdarúgást - kezdte Végh Zoltán. - Dragóner Attila, akivel nagyon jó a kapcsolatom, megkérdezte, hogy lenne-e kedvem a Ferencváros utánpótlásában dolgozni, aztán Prukner László szólt, hogy akár a kapuba is beállhatok, mivel jelenleg kevés kapussal rendelkezik a Fradi. Természetesen azonnal igennel válaszoltam és most itt vagyok. Mivel a nyári felkészülés kimaradt, ezért nem vagyok 100 százalékos állapotban, kell pár hét mire utolérem magam.
Végh Zoltán pályafutása Veszprémben kezdődött, majd az NB I-ben védett a Győrben, a BVSC-ben, a Vasasban, a Videotonban és az MTK-ban is. A válogatottban 25 alkalommal szerepelt.
(ftc.hu)
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 04. 07:38, szerda | Sport
Molnár Attila Európa-csúccsal nyert 400 méteren Ostravában
Molnár Attila 45.01 másodperces Európa-csúcsot ért el férfi 400 méteren Ostravában, a fedettpályás atlétikai sorozat arany kategóriájú versenyén.
2026. Február 04. 07:32, szerda | Sport
Női vízilabda Eb - A görögök legyőzésével döntős a magyar válogatott
A magyar női vízilabda-válogatott az aranyéremért játszhat csütörtökön a funchali Európa-bajnokságon, miután a keddi elődöntőben ötméteresekkel 12-11-re legyőzte görög csapatot.
2026. Február 02. 07:33, hétfő | Sport
Labdarúgó NB I - A Ferencváros nyerte a rangadót
A címvédő Ferencváros egygólos mérkőzésen nyert a kupagyőztes Paks otthonában a labdarúgó Fizz Liga 20. fordulójának vasárnapi rangadóján.
2026. Február 02. 07:25, hétfő | Sport
Női vízilabda Eb - Az izraeliek elleni győzelemmel elődöntős a magyar válogatott
A magyar női vízilabda-válogatott a várakozásnak megfelelően fölényesen, 22-6-ra nyert vasárnap az izraeli csapat ellen, ezzel elődöntőbe jutott a funchali Európa-bajnokságon.
