Hírek
2024. November 02. 08:13, szombat | Helyi
Jön a negyedik Győri Diabétesz Nap
Szűrővizsgálatokkal, előadásokkal, tanácsadással és a hagyományos séta helyett „Diabétesz sétánnyal” emlékeznek meg a diabétesz világnapról Győrben.
A rendezvény idén kétnapos lesz: a szűrővizsgálatokat, előadásokat most vasárnap tartják, a „Diabétesz sétány” pedig egy héttel később, november 10-én várja majd az érdeklődőket.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 21. 08:22, szombat | Helyi
Magyar labdarúgó-válogatott – három győri is a keretben
Vitális Milán, Schön Szabolcs és Csinger Márk is bekerült a magyar labdarúgó-válogatott idei első keretébe.
2026. Március 21. 08:04, szombat | Helyi
Tatán épít új kenyérgyárat a Ceres
Új kenyérgyár alapkövét tették le Tatán. A győri székhelyű Ceres Zrt. Kelet-Közép-Európa legnagyobb kapacitású sütőüzemét építi meg csaknem 25 milliárd forintos beruházással.
2026. Március 21. 07:07, szombat | Helyi
Szemeszterenként 150 milliót fordítanak a kiválóság ösztönzésére
A hallgatói kiválóság és a versenyképes tudás elismerésére indít ösztöndíjfejlesztési programot márciustól a Széchenyi István Egyetem. Szemeszterenként 150 millió forint plusztámogatás jut az intézmény saját forrásából.
2026. Március 20. 08:25, péntek | Helyi
Elkészültek az eSZJA tervezetek
Már elérhetők a személyi jövedelemadó-bevallási tervezetek az eSZJA felületén.
