Városlista
2026. január 22, csütörtök - Vince

Hírek

2015. November 10. 16:51, kedd | Helyi
Forrás: infogyor.hu

Káosz! Bedugult a Lajta

Káosz! Bedugult a Lajta

A lezárt körforgalom a kedd délutáni csúcsban okozott parányi torlódást. Nádorváros, Marcalváros, Szabadhegy és a 83-as főút kivezető szakaszán is csak lépésben haladt a forgalom.

Fotóink kedden, délután 15 és 17 óra között készültek a kaotikus atmoszférában. Korábban megírtuk, hogy a temetőnél épülő körforgalom miatt, a héten három napra ismét több útszakaszt lezártak.

A Magyar Közút Zrt. és a városi útkezelő szervezet terelőutat jelölt ki, de itt sem volt jobb a helyzet: 821-es út Gerence utca – Lajta utca – Szent Imre út.

Aki teheti, üljön biciklire, hiszen egész tavaszias időjárásnak örvendhetünk ma is.

Címkék: dugó, forgalom, győr, Lajta

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 22. 07:08, csütörtök | Helyi

Ők kapták az egyetemi díjakat a Médiabálon

A térség társasági életének legrangosabb eseményével indította 2026-ot a Széchenyi István Egyetem:

2026. Január 21. 08:22, szerda | Helyi

Edzőváltás után – Majdnem csodát tett a Győr

A TFSE hazai pályán egyetlen ponttal legyőzte a nagyot hajrázó Győr együttesét a női kosárlabda NB I második mérkőzésén.

2026. Január 21. 08:09, szerda | Helyi

Életben van a pannonhalmi robbanás áldozata

Polgári összefogás indult Pannonhalmán, ahol egy ház felrobbant és teljesen megsemmisült. Egy 70 éves asszonyt mentettek ki a romok alól, szerencsére életben van.

2026. Január 21. 07:08, szerda | Helyi

A hideggel megjelentek a tűzifacsalók – Vigyázzunk!

Létező vállalkozás nevével visszaélve próbálják átverni a gyanútlan vevőket – figyelmeztet a Nébih.