Hírek
2012. Április 13. 07:20, péntek |
Helyi sport
Forrás: eto.hu
Kedves vendégek az ETO-nál
Kovács Katalin volt a család kísérője a gyermekek számára emlékezetes napon, akik bepillantást nyerhettek a sportolók mindennapi életének kulisszái mögé.
2011. szeptember 24-én Fóton, a Magyar Lovasterápia Szövetség és a Nemzetközi Gyermekmentő Szolgálat védnökségével és támogatásával hetedik alkalommal megrendezésre kerülő Nemzetközi és Hazai Díjlovas Versenyen, egyben a sérült gyerekek, fiatalok lovasterápiás versenyén ismerkedett meg a Brozsek-család a mentőszolgálatot is patronáló Tarsoly Csaba elnökkel, valamint a Győri ETO FC emlékgyűjteményét a versenyzőknek, családtagjainak és az érdeklődőknek bemutató Kovács Istvánnal és Kovács Katalinnal. A Brozsek-család évek óta résztvevője a fóti versenynek, iker kisfiaik közül Zsombor születésénél ért oxigénhiány miatt mozgássérült, Henrik figyelemzavarral küzd. A tavaszi szünet megkoronázásaként 2012. április 6-án Győrben az ETO-nál töltött a család egy napot.
Horváth Cs. Attila klubmenedzser megajándékozta a gyermekeket ETO ereklyékkel, este pedig együtt szurkoltak a csapatnak a Kaposvár elleni mérkőzésen.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 22. 10:00, szerda | Belföld
Magyar Péter: garanciát kértem a felvidéki magyarokat börtönnel fenyegető szlovák jogszabály hatályon kívül helyezésére
Garanciát kért Magyar Péter leendő miniszterelnök Robert Fico szlovák kormányfőtől kedden arra, hogy a felvidéki magyarokat börtönnel fenyegető jogszabályt Szlovákia hatályon kívül helyezi.
2026. Április 22. 08:21, szerda | Helyi
Pintér Bence: Fidesz miatt óriási bajban a Győr-Szol
„Mivel erős volt a gyanúnk, hogy a Győr-Szol Zrt.-ben, a lakáskasszából elfolyt 1,7 milliárd forint csak egy nagy kirakós egyetlen darabja lehet,
2026. Április 22. 08:08, szerda | Helyi
Felkészítés is tartozott az idei állásbörzéhez
Mintegy százötven állást és gyakornoki pozíciót kínáltak a fiataloknak, akik hasznos tanácsokat kaptak az önéletrajzíráshoz és a sikeres felvételi interjúhoz is a Széchenyi István Egyetem állásbörzéjén a napokban.
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
