Hírek
2012. Július 09. 08:01, hétfő |
Helyi
Forrás: infoGyőr
Keresd meg magad és nyerj!
A Győrkőc Fesztivál területén és az Aranyparton, a 11. Koraszülött
PIC-NIK-en érdemes lesz mosolyt dobni az InfoGyőr fotósainak!
A július 7-8-9-i hétvégén több galériát is feltöltünk, ha kilátogatsz a Győrkőc Fesztiválra, vagy a Koraszülött PIC-NIK-re, biztosan készül rólad is fotó.
Ha találsz egy képet, amin Te is szerepelsz, ne fog vissza magad, kattints a fotóra és facebook profilod segítségével írd alá: "Jééé! Itt vagyok! :)" vagy valami ilyesmit..
A fotót kommentelők, megosztók között kisorsolunk egy 8.000 Ft értékű családi vacsora utalványt, 2 db négy fős családi belépőt a Lipóti Kalandparkba, a fődíj pedig a Rajka és Vidéke Takarékszövetkezet felajánlása, ami nem kevesebb, mint 20. 000 Ft értékű hozzájárulás a Rajkai Takaréknál megnyitott Babakötvény számla egyenlegéhez, vagy 20.000 Ft értékű számlacsomag, ami beváltható a gyermek vagy szülő nevére történő számlanyitás esetén.
Ugye megéri böngészni az albumainkat? Láss hozzá!
Győrkőc Fesztivál Megnyitó
Győrkőc Fesztivál szombat délelőtt
Győrkőc Fesztivál szombat délután
Győrkőc Fesztivál vasárnap délelőtt
Győrkőc Fesztivál vasárnap délután
11. Koraszülött PIC-NIK
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 25. 08:21, szombat | Helyi
Hét magyar éremmel zárult a Jet-Ski Magyar Nagydíj
Három arany-, három ezüst- és egy bronzéremmel zárt a magyar válogatott
2026. Július 25. 08:06, szombat | Helyi
Puskás Norbert lett a MOHOSZ elnöke, Győr adja az elnökhelyettest
Puskás Norbert lett a Magyar Országos Horgász Szövetség új elnöke, Ivancsóné dr. Horváth Zsuzsanna, a Sporthorgász Egyesületek Győr-Moson-Sopron Megyei Szövetségének ügyvezető elnöke pedig az országos elnökhelyettes.
2026. Július 25. 07:06, szombat | Helyi
Regisztrálni kell a vállalkozásoknak indult szelektív gyűjtéshez
Heti háromszor szállítják majd el a szelektív hulladékot a vállalkozások számára külön indított, új szolgáltatás keretében. A GYHG most közölte a részleteket.
2026. Július 24. 08:19, péntek | Helyi
Labdarúgó NB I – A Vasas otthonában kezd az ETO
A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) versenybizottsága elkészítette az OTP Bank Liga 1. és 2. fordulójának programját, ez alapján a 2026/2027-es idény jövő pénteken, Nyíregyházán kezdődik.
