Városlista
2026. június 10, szerda - Margit

Hírek

2012. Január 27. 17:00, péntek | Helyi
Forrás: MRFK Győr

Keresik a győri pékség kifosztóját

Keresik a győri pékség kifosztóját

Nagy erőkkel keresi a rendőrség a győri pékséget kirablóját. A férfi kedden (jan.24.) este hat óra körül ment be az Árpád úti pékségbe, és késsel kényszerítette az eladónőt a bevétel átadására.

A támadó 43 ezer forinttal távozott, és az ajtó kilincsére egy füstbombát akasztott, ám annak szavatossága 20 éve lejárt. A 45-50 év körüli, 170-175 cm magas, sötét szemű férfi fekete kötött sapkát, sötétkék dzsekit és sötétkék farmernadrágot viselt. A rendőrség kéri, hogy aki bármilyen információval rendelkezik az üggyel kapcsolatban, jelentkezzen a Győri Rendőrkapitányságon (Győr, Zrínyi u. 54.) vagy a 107 illetve 112 ügyeleti számok valamelyikén.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 09. 10:26, kedd | Helyi

Csajok Miniben…, de nem úgy!

Beszélgetés Buza Zsuzsa rallyversenyzővel az 59. Mecsek Rally előtt.

2026. Június 09. 08:22, kedd | Helyi

Megvan, ki lesz a nyárnyitó koncert fellépője

A hagyományoknak megfelelően június 13-án, szombaton 21 órától nyárnyitó koncerttel kezdődik a programszezont a Dunakapu téren. Kiderült, ki lesz az idei fellépő.

2026. Június 09. 08:08, kedd | Helyi

Köszönet és elismerés a pedagógusoknak Győr városi ünnepségén

A pedagógusok áldozatos munkája előtt tisztelgett Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata a Városházán rendezett pedagógusnapi ünnepségen.

2026. Június 09. 07:08, kedd | Helyi

Női kézilabda BL – Johansson: a Metz volt a legjobb csapat az idényben

Per Johansson, a Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapatának vezetőedzője szerint a Bajnokok Ligája vasárnapi döntőjét megnyerő francia Metz HB volt az idény legjobb csapata.