Hírek
2016. Február 02. 16:00, kedd |
Helyi
Forrás: eto.hu
KÉT JÁTÉKOS TÁVOZIK AZ ETO-BÓL

Közös megegyezéssel szerződést bontott az ETO FC Győr Demjén Gáborral valamint Kovács Ádámmal.
Kovács Ádám korábban a Nyíregyháza, a Vasas, a Kecskemét, a Debrecen és a Sopron játékosa is volt. Az ősz végén érkezett játékos nem tudta beverekedni magát a csapatba, mindössze 3 meccsen lépett pályára csereként, ezért az NB II-ben 10. helyezett Balmazújvárosban folytatja. Az ősszel kétszer kezdő és hatszor csereként beálló Demén Gábor egyelőre nem tudni melyik egyesületben folytatja.
Mindkét játékosnak sok sikert kívánunk pályafutásuk folytatásához!
Ezek érdekelhetnek még
2021. Február 19. 10:25, péntek | Helyi
Z&GY Kft- A tető fejfedője!
A Z&GY Kft. 2009 óta foglalkozik bádogos és tetőfedő anyagok forgalmazásával, Győrben a Malomszéki u. 3 szám alatt.
2021. Február 28. 18:01, vasárnap | Belföld
A koronavírus megváltoztatta a vásárlói szokásokat
A koronavírus hatására megváltoztak a vásárlói szokások, illetve módosult a fogyasztói kosár összetétele is
2021. Február 28. 16:42, vasárnap | Külföld
Az újraoltások arányát tekintve Szerbia vezet Európában
Az egymillió lakosra jutó újraoltások arányát tekintve Szerbia minden más európai országot megelőzött, világszinten pedig a negyedik helyen áll - közölte a szerb kormány a legfrissebb oltási adatok alapján.
2021. Február 28. 14:40, vasárnap | Kék hírek
Megszúrta lakótársát egy férfi Vecsésen
Mellkason szúrta egy 46 éves férfi lakótársát Vecsésen, a 36 éves áldozat életveszélyes sérülést szenvedett - közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság vasárnap.