Városlista
2025. december 5, péntek - Vilma

Hírek

2013. Június 19. 12:40, szerda | Helyi
Forrás: GYŐR MRFK

Két nő verekedett össze Győrben az egyik benzinkútnál

Két nő verekedett össze Győrben az egyik benzinkútnál

Győrben az egyik benzinkúton két nő közötti vita bántalmazássá fajult.

A Győri Rendőrkapitányság ügyeletére este érkezett a bejelentés, hogy az egyik helyi benzinkúton két nő összeverekedett. A kiérkező rendőrök az esemény körülményeit tisztázva megállapították, hogy aznap este egy 31 éves győri nő a benzinkút shopjában vásárolt, a bolt előtt álló autójához igyekezett. Beszállt a kocsijába mikor a két asszony közül az egyik - minden ok nélkül - szidalmazni kezdte. A sértettet utánament, hogy számon kérje szidalmai okát. A nő válasz helyett három alkalommal ököllel arcul ütötte.

A járőrök a verekedő nőt Győri Rendőrkapitányságra előállították, ellene súlyos testi sértés kísérletének megalapozott gyanúja indult eljárás.

Címkék: , verekdés

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 05. 08:19, péntek | Helyi

UNI Győri Úszó SE: kiváló eredmények a CECJM 2025 válogatott viadalon

„A CECJM 2025 válogatott versenyen egyesületünket nagy megtiszteltetés érte: két úszónk, Zámbó Anna Villő és Bergendi Gellért is bekerült a magyar válogatottba.

2025. December 05. 08:07, péntek | Helyi

Lámpát, zebrát kap Győrújfalun a veszélyes csomópont

Régi problémája oldódik meg hamarosan Győrújfalunak és a szigetközi főút használóinak: a Fő téri csomóponthoz jelzőlámpát helyeznek, így hamarosan gyalogátkelőhely is épülhet a forgalmas kereszteződésben.

2025. December 05. 07:07, péntek | Helyi

Négy győri városrészben is elindul az Adventi Ablakvadászat

Különleges fénybe öltözik Ménfőcsanak, Gyárváros, Győrszentiván és Kismegyer.

2025. December 04. 08:31, csütörtök | Helyi

Adventi Jótékonysági Faház: 19 szervezetet támogathatunk

A város egyik legszebb adventi hagyományát idén is nagy érdeklődés övezi: